Wpis z mikrobloga

@r3pr3z3nt: Żaden ze mnie @Olorion czy @Pańka [zresztą, zupełnie nie wiem czemu... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Im dłużej gram tym więcej nie wiem...], ale też potrafię robić hajsy! ;] Od urodzenia dumny z podwojenia - to moje motto.
Każdy ma takie sukcesy #pokerowe na jakie go stać... No, nie do końca sukcesy... No i nie, żeby mnie było stać...
Ale to już drugi raz w dwa tygodnie.

#poker #pokerstrategy #pokerstars #888poker #chwalesie
r3pr3z3nt - @r3pr3z3nt: Żaden ze mnie @Olorion czy @Pańka [zresztą, zupełnie nie wiem...

źródło: comment_uH09iL8Siy8YClEm8sfTtuH4L8Fbb9hR.jpg

Pobierz
  • 12
@r3pr3z3nt zastanawiałem się, czy jesteś Polakiem, bo flaga Polski, ale Irlandia :D niestety skrócilem się później i nie udało się dotrwac do kasy, ale gratuluję wyniku :) ja ostatnio zawinalem na p* sng 0.50 na 180 graczy i też się mega cieszyłem, mimo że to tylko 25$
@r3pr3z3nt: #!$%@? mnie juz w #!$%@? kusi zeby sobie pograc online, bo zupelnie nie gram od 4 miechow I nawet smutno mi sie robi jak na wypku co chwola wrzutki. Jak #!$%@? live za miesiac to poleci wplatka :3
@amn1337: Tak, emigrant ze mnie, ale oflagowany... ;]
Gratuluje wyniku na P* - trzecie miejsce to nie to samo co zwycięstwo - będę na Ciebie uważał... ;]

@TomaK_: Dziękuję! Za rok to co najwyżej WyCOOP, jeżeli sobie zorganizujemy... :P
@r3pr3z3nt jednak ten turniej na 888 był jednak większy :p niestety w kluczowym spocie wrzuciłem Allina AQ i się nadzialem na AK. Życzę powodzenia w następnych turniejach, następnym razem musi być pierwsze miejsce! :)