Wpis z mikrobloga

@FuriousViking ogarnij ból dupy :p przez przypadek kliknąłem. Jak wrzuciłem to już w tagach widziałem, że było. Nie mam w zwyczaju usuwać komentarzy. Nie sądziłem, że się ktoś tak spiąć może.
@weeden: Jasne, #!$%@? bordo a tłumaczenie jak u zielonki. Pewnie masz już wyrobiony odruch usuwania niekorzystnych komentarzy tak jak zakopywania takich samych znalezisk w wyścigu na główną. Żeby Ci nikt nie zabrał splendoru i chwały w śmieszkowaniu. Ból dupy masz Ty, skoro musiałeś usunąć komentarz, żeby plusy sie zgadzały, a tu zonk bo poprzednik już wjechal w gorące i cały wysiłek "kopiuj wklej" poszedł na marne. Nie dla robaka gorące tym
@FuriousViking: Ale Cię dupa zapiekła. xDD Spójrz w moje wpisy, komentarze czy znaleziska. Gdzie cokolwiek ostatnio czy nawet na przestrzeni miesięcy coś zakopałem, usunąłem czy zrobiłem coś innego? Wyjmij kija z dupy człowieku. Nawet nie wiem za co bordo mam, bo aktywność moja jednak mizerna. Ostatnio po prostu więcej dodaję i piszę, bo wolne mam. Tak to średnio raz na dwa-trzy dni coś napiszę. #wykopseriousbusiness TAK BARDZO
@FuriousViking: Nie chce mi się tłumaczyć jak ja to zrobiłem, ale mam chwilę czasu to Ci wytłumaczę:
- Chciałem Ci odpowiedzieć, że zdążyłem zauważyć, że już było ALE kliknąłem USUŃ zamiast ODPOWIEDZ (Te dwa słowa są obok siebie)
- W między czasie włączyło mi się powiadomienie systemu czy wyrażam zgodę na wykonanie operacji przez program
- Wcisnąłem ENTER
- Mam od kilku dni zalaną klawiaturę i nie zdążyłem jej wyczyścić
-