Wpis z mikrobloga

Do jutra mam złożyć deklaracje przystąpienia do matury, nie mam pojęcia jaki przedmiot rozszerzony wybrać.
4Tech Informatyk here.

Więc jestem dość przeciętny z matmy, z angielskiego i z informatyki. Głównie przez zły program nauczania ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chociaż wiem ze rozszerzenie nie musi byc zdane tylko przystąpic trzeba to chciałbym cos takiego aby nie było wstydu że profil informatyczny a zdaje rozszerzenie z polskiego B)

Any ideas?
#matura #deklaracja #rozszerzenie #corobic
yaskier_ - Do jutra mam złożyć deklaracje przystąpienia do matury, nie mam pojęcia ja...

źródło: comment_fQV6cdpDpwLsHl4rmN0rgrAYFxZuQZ7z.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@yaskier_: 1. ostateczna deklaracje i tak sklada sie w chyba na początku lutego
2. na jakie studia chcesz isc?
3. jeśli np. na informatyke to proponuje matme i ang i sie pouczyc przez rok
  • Odpowiedz
@yaskier_: wchodzisz na strone losowej uczelni i sprawdzasz interesujace cie kierunki i przedmioty liczone na maturze, ja wziąłem angielski, polecam też matme, nawet te 2% zawsze coś dają
  • Odpowiedz
@Najkon: 1. Chyba tak, ale to wstępne zgłoszenia przystąpienia do matury i nauczyciele ścigają za to.
2. Na studia informatyczne, co to tego jeszcze myślę.
3. Własnie tu jest problem, z informatyki naprawdę źle prowadzony program był dzięki czemu straszne braki mam. Z matmy mógłbym sprobować i z angielskiego.
  • Odpowiedz
@yaskier_: na mature z informatyki i tak malo uczelni patrzy, lepiej zdawac matme, angielski lub fizyke niz informatyke

weź matme i angielski i się zacznij uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
weź matme i angielski


@Najkon: Z angielskim mam taki mały problem że zaczynakąc od podstawówki gdzie miałem beznadziejną nauczycielkę od tego języka to do teraz mam też spore braki z tego. Do tej pory cięzko mi ogarnąć to. Ale myślę ze jakbym wziął jakies korki to można działać.

Z matmą też szczęścia nie miałem, ale tak samo jak w przypadku ang to może z korkami bym coś zdziałał
  • Odpowiedz
@yaskier_: Dziwne, ze wszystkie twoje braki wiedzy sa spowodowane słabym nauczaniem i złymi nauczycielkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam zdawać informatykę, na studia sie liczy, a nauczyć sie informatyki można w domu w miesiąc i piszesz na 70% spokojnie.
  • Odpowiedz
@Onifai: Jak uczą takich przedmiotów ludzie którzy nie mają pojęcia sami o tym to tak wychodzi. W 1 klasie na informatyce tworzyliśmy cylindry w wordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yaskier_: heh, skąd ja to znam :D

Miałem identycznie jak Ty, ten sam profil - ten sam problem.
W gimnazjum lubiałem geografię, więc pomyślałem why not. Kupiłem repetytorium, uczyłem się z niego sam od stycznia do matury. Przez trzy lata nie miałem geografii, tylko podstawę w pierwszej klasie, godzinę tygodniowo na której nie robiliśmy nic. No i wpadło mi 65% z rozszerzenia z geografii. Dało mi to dużą satysfakcję, bo
  • Odpowiedz