Wpis z mikrobloga

Mirki! Wołam przede wszystkim #rajdy24, a także #ccrally, bo tematy wspólne.

W sobotę tworzymy kolejną, dziesiątą już filmową relację na żywo z zawodów. Tym razem będą to zawody niższej rangi (co nie znaczy, że nie będą ciekawe, bo na KJSach z reguły sporo się dzieje). Będzie to prawdopodobnie także pierwsza relacja, podczas której pokażemy cały rajd na żywo.

Wołam Was, ponieważ będzie to relacja pod hasłem "zaczynamy karierę". Nasze relacje charakteryzują się ciągłą rozmową pomiędzy prowadzącym (ja) a widzami, którzy komentują ją na Facebooku. Samą relację znajdziecie w dniu rajdu właśnie na Facebooku. W związku z tematem relacji zapraszam wszystkich do dołączenia do relacji i poruszania wszelkich ważnych dla Was kwestii rozpoczęcia kariery jako kierowca czy pilot, budowy rajdówki i wszelkich innych rzeczy, które chcielibyście wiedzieć.

Przy okazji, skoro powołałem już #ccrally, zobaczycie moje... tzn już nie moje... ( ͡° ʖ̯ ͡°) CC na relacji. Nowy właściciel pojedzie jako zerówka.

#rajdy
gabrally - Mirki! Wołam przede wszystkim #rajdy24, a także #ccrally, bo tematy wspóln...

źródło: comment_6oesHL00GMPDaq8enU1ubtGAbj43AxdF.jpg

Pobierz