Wpis z mikrobloga

@Xax92: Ta tarcza po prostu jest, bo jest. Tam było pierdzielenie, że jest wykonana z super metalu - vibranium. On jest silny, bo go nafaszerowali serum super żołnierza, co by Amerykanie w spektakularny sposób mogli tłuc nazistów. Swoją drogą polecam film z 90 roku, bo te nowe blockbustery są głównie nastawione nastawione na nawalanke i efekty specjalne.
@TymRazemNieBedeBordo: Filmy o superbohaterach na dobrą sprawę dopiero od kilku lat przeżywają renesans. Myślę, że gdyby nie właśnie te filmy nastawione na zgarnianie dużych sum pieniędzy i zawzięta walka pomiędzy coraz to nowszymi produkcjami Marvel vs DC to tak naprawdę sporo osób nie miałaby zielonego pojęcia o tego typu postaciach. Polecam ten film ze względu na to, że według mnie to po prostu fajny film do obejrzenia. Bez szpikowania go po
@Morituria: wiesz nie do końca wierze ocenom, muszę sam zobaczyć. na pewno teraz jest na mojej liście do oblukania, ale kiedy obejrze nie wiem. madre spostrzezenie swoją drogą, dziś wszystko albo do batmana nolana sie porownuje, albo do swietnych filmow marvela. miejsca na przecietnosc nie ma i nawet taki batman vs superman, mimo ze moim zdaniem nie byl specjalnie zły, to dostał po dupie od wielu osób.
@TymRazemNieBedeBordo: No właśnie, różnie jest z tymi ocenami. Z tych starszych filmów to pamiętam super efekty np. przy sekwencjach biegu Flasha. Swoją drogą to szacun, że w tamtych latach, przy takiej technice w ogóle ktoś próbował tego typu filmy realizować i jakoś to wychodziło. Akurat BvS mnie nie zachwycił. Z tego co wiem, to Suicide Squad zarówno jak BvS trochę został pocięty przez montażystów. SS jeszcze nie oglądałam, ale też jakoś