Wpis z mikrobloga

[ #pilkanozna #premierleague #okienkotransferowe #transfery #zzapolowy ]

Zaczynamy „Newsy z Anglii przy pierwszej kawie...”

Daily Mirror. Tottenham myśląc o przyszłości chciałby sprowadzić 2 graczy Dinama Zagrzeb. obrońca Tin Jedvaj i pomocnik Alen Halilovic zaraz po podpisaniu kontraktów będą wypożyczeni do Dinama na rok.

Metro pisze, że do rywalizacji o Leandro Damiao włączyło się Southampton. Wcześniej mówiło się jedynie o Tottenhamie. Gdyby Świętym udało się kupić tego gracza byłoby to naprawdę duże wydarzenie.

Daily Mirror pisze, że Ezequiel Garay będzie graczem United jeszcze w tym tygodniu. Benfica już zakupiła jego zastępcę i jest nim gracz Arsenal de Sarandi Lisandro Lopez. Ezequiel Garay ma kosztować 20 mln.

Sky Sport potwierdza, że Paulinho jest już o krok od Tottenhamu. Jego kolega z drużyny narodowej Luiz jest przekonany, że Premiership będzie nim zachwycona.

Wczoraj pisałem, że Wenger zainteresowany jest Torresem. Dzisiaj rano te informacje potwierdziły People i TalkSport. Nie wiem, jak wy, ale ja jestem zaskoczony.

Carlton Cole jeszcze w tym tygodniu ma podpisać kontrakt ze Stoke City.

Według People Callum McManaman najlepszy gracz Wigan ma zostać graczem the Black Cats. Di Canio i Sunderland mają zapłacić za niego 8 mln funtów.

To samo źródło podaje, że Cardiff złożyło ofertę Blackpool za Toma Inca. Zaproponowali za tego utalentowanego gracza 8 mln funtów i zażądali odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Według Sunday Express i The Sun Crystal Palace ma zamiar rozbić bank i wykupić napastnika Peterborough Dwight Gayle. Chcą zapłacić za napastnika 8 mln funtów. Szaleństwo.

Gonzalo Higuain ma w tym tygodniu zostać graczem Arsenalu. Długo wyczekiwany kontrakt ma zostać podpisany najpóźniej w środę. Kwota uzgodniona to 25 mln funtów. Tę informację podała Marca.

Le Parisien podaje informację, że pomocnik Lyonu Clement Grenier nie przejdzie do Arsenalu. Londyńczycy zaproponowali 7 mln. Kwota ta nie zadawala OL.

Calciomerato pisze o ofercie, jaką dostała Roma. Otóż De Rossi jest na liście życzeń Jose. Chelsea chce go mieć na Stamford Bridge za 8.5 mln.

Gino Peruzzi skrzydłowy Velez ma zostać w tym tygodniu graczem Sunderlandu. Informację potwierdził na oficjalnej stronie klubu vice-prezydent Julio Baldomar.

  • 10
Gino Peruzzi skrzydłowy Velez ma zostać w tym tygodniu graczem Sunderlandu. Informację potwierdził na oficjalnej stronie klubu vice-prezydent Julio Baldomar.


@chapeau_bas: dobry transfer, z tym, że to jest prawy obrońca
@chapeau_bas: Te ceny trochę z dupy :D

8.5 za De Rossiego? :D

Ok, będzie miał w tym roku trzydziestkę na karku, ale to trochę dziwne, żeby w ciągu roku jego cena spadła 3-krotnie.

Tym bardziej, że ma 4-letni kontrakt, więc Roma nie musi go sprzedawać, jemu też nie zależy na odejściu.

Zdziwiła mnie też cena za Ince'a, ale widzę, że jego kontrakt kończy się za rok, więc to akurat jest uzasadnione.
Te ceny trochę z dupy :D


@Wojt_ASR: Co Ty Wojtas za przeproszeniem #!$%@?? :)

Chelsea zaoferowała 8,5 mln funtów za De Rossiego. Nie oznacza to, że jego wartość spadła. Tylko oni tyle chcą dać. Roma nie musi się zgadzać przecież na to. Za Lewandowskiego przecież też mogą zaoferować 5 mln funtów :)
@chapeau_bas: Taka jest oficjalna oferta. Ta oferta wyciekła do mediów, a jak wyglądają negocjacje z innymi klubami, tego nie wiesz. W poprzednich okienkach angielskie kluby oferowały za niego o wiele więcej, i w porównaniu z tamtymi okienkami, ta cena jest z dupy. To tak jakby za CR7, przy długim kontrakcie zaproponować 40 mln €. Też powiedziałbym, że to cena z dupy.