Wpis z mikrobloga

Mireczki sprawa wygląda tak: od pięciu lat pracuje w pewnym sklepie internetowym, ogólnie mam 7 lat doświadczenia w ecommerce. Wcześniej głównie zajmowałem się grafiką i w umowie mam wpisany grafik komputerowy, ale od prawie 3 lat odpowiadam za administracje sklepem i sprawy techniczne. W związku z tym przydałoby się zmienić nazwę stanowiska i w tym właśnie jest mi potrzebna wasza pomoc. Jak ma ono brzmieć? Myślałam nad Administrator sklepu internetowego, albo Front-end developer. Może macie inne propozycje, co by wyglądało profesjonalnie i dobrze w CV?
#kiciochpyta #webdev #ecommerce
  • 13
  • Odpowiedz
@kreatyw_net: Tylko że ja właśnie nie odpowiadam za sprzedaż, dbam żeby produkty były dobrze wstawione w sklepie, żeby nic się nie rozjeżdżało, dodawanie "ficzerów" do sklepu i spełnianie zachcianek szefostwa i działu marketingu
  • Odpowiedz
@pasza87: Jeśli znasz html, css, js itd. i framework na którym śmiga sklep i wiesz, że mógłbyś coś takiego zorganizować / zmodyfikować gdyby była potrzeba to możesz śmiało pisać, że jesteś front-end developer. Każdy będzie wiedział o co chodzi.
  • Odpowiedz