Wpis z mikrobloga

  • 2
Motomirki! Jestem dumnym posiadaczem mocno zajechanej Fiesty z 95 roku (mk3). Jako że byłem ostatnio non stop w rozjazdach, Fiesta stała sobie dosc dlugo grzecznie na parkingu za Tesco no i jak się można było spodziewać: wsiadam, przekręcam kluczyk i nic. Spodziewałem się padnietego akumulatora, ale wtedy zawsze przynajmniej rzęzi. A teraz kręcę na rozruch i cisza. Szyby i centralny zamek chodzą normalnie, lampki przygasają jak przekręcam stacyjke wiec prąd jest. Czyli coś z rozrusznikiem. Ojczym mi doradził żebym postukał młotkiem w rozrusznik bo mogły się jakieś szczotki zablokować. No i teraz moje pytanie: gdzie jest rozrusznik? xd
No i czy w ogóle tedy droga. Jak się moz a domyślić jestem totalną zielonką w tym temacie.
#motoryzacja #pomocdrogowa #samochody #pomocy
lukmar - Motomirki! Jestem dumnym posiadaczem mocno zajechanej Fiesty z 95 roku (mk3)...

źródło: comment_vWDhVpnfme8QIytAX8aewwN9FfgyxTxJ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jedrek_masta
@Smieszek_Poza_Kontrolo Na pewno nie akumulator bo wszystko świeci, chodzą szyby i działa centralny. Bywało i tak że nie był w stanie szyb opuścić a odpalał. Poza tym ładowałem go od wczoraj.
Na dole jest też miska olejowa i w #!$%@? innych rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz