Wpis z mikrobloga

#rozdajo #yerba #yerbamate

Witam @Nensala @Yerbaholik @MrRafik_ w finale programu rozdajacego ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przypominajac przeszliscie przez wiele przeszkod by dojsc do finalu I starac sie o wygranie glownej nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto dzis zostanie zwyciezca a kto obejdzie sie smakiem?

Losowanie finalne odbedzie o 20 czasu polskiego, a w miedzyczasie opowiedzcie cos o sobie I dlaczego zaslugujecie by wygrac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stay tuned ( ),
  • 21
@PolDun22: mogę powiedzieć że jestem Yerbaholikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją przygodę z Yerbą zacząłem na poważnie z początkiem trzeciej klasy gimnazjum. O Yerbie dowiedziałem się będąc już w drugiej klasie gimnazjum od swojego brata, który to się od kogoś innego dowiedział. Trochę poczytałem, spróbowałem troszkę towaru z pobliskiej herbaciarni i niestety całe te zioło mnie odrzuciło... Jak to bywa w herbaciarniach sprzedali mi za przeproszeniem gówno,
Pobierz
źródło: comment_qDGtPVu2fK5SoiTXX9IJr9wmwWSKpq7G.jpg
@PolDun22: Mnie dziwi jak ponad 2,3k zalajkowało twój pierwszy post.
Rozumiem że jest grupa napaleńców co piją to, ale z 2000 to chyba chciało się tym zaciągnąć nosem, bo pożytku nie mieliby żadnego.
@PolDun22: ja niestety nie mogę się pochwalić taką znajomością tematu jak dwaj koledzy @MrRafik_ @Yerbaholik. W zasadzie to moja wiedza o yerba mate ogranicza się do wiedzy teoretycznej, bo w praktyce nigdy jej nie kosztowałam, choć zawsze chciałam. Przyznam, że jestem smakoszem herbat, wśród których zielona jest dla mniej absolutnie królową, zaraz potem czarne aromatyzowane, biała i chyba na końcu czerwona, a najmniej doceniona - ziołowa. Niesamowicie intrygują mnie jej
Gratuluje wygranej, po reszte szczegolow zapraszam na priva ( ͡° ͜ʖ ͡°) calej reszcie dziekuje za udzial I nie jest to osatatnie rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡) @MrRafik_
@PolDun22: Dziękuję bardzo :>
Reszcie uczestników również dziękuję za wzięcie udziału. Taakkk się bardzo cieszę, że zaraz przygotuję sobie Yerba Mate :D
Adres za chwilkę podeślę w prywatnej wiadomości