Wpis z mikrobloga

@kynx:

Wieczne problemy z iTunes hasłami autoryzacjami blokadami iCloud itd

A jakby tak zagłębić się w ustawienia i wyłączyć wymaganie haseł, które są dla twojego bezpieczeństwa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czarmander: ja iPhone dostałem z Anglii, za nim zdjąłem simlocka i opanowałem wszystkie rzeczy związane z Apple id kontem autoryzacja blokada iCloud to trochę #!$%@? było. Dodatkowo trzeba targać wszędzie kabel ze sobą lub przejściówkę bo ciężko o to na mieście. Przycisk wstecz u góry ekranu co jest nieergonomiczne. Znaki specjalne - trzeba wchodzić na odrębna klawiaturę, w andku wystarczy przytrzymać klawisz danej litery pod która figurują znaki specjalne. Dużo jest
@czarmander nie. Wyjąłem telefon z pudełka, naladowalem i poinstalowalem aplikacje.
Ramu nie muszę oszczędzać bo mam go więcej niż potrzebuję. Tylko szkoda że muszę ładować go trzy razy w tygodniu. No i strasznie mnie denerwuje to że na jakimś chińskim gownie za 500zl mam wszystko czego oczekuję od telefonu. Straszna ujma.
@paszczur: #!$%@? kto jaki ma telefon, mam IP ze względu na aparat, wygląd telefonu i różowy ma IP to mam facetime, aa i htc mi się znudził. Sam ma@ zapasowa xperie jeszcze xD ale ten ból xD ten krzyk, wypracowania piszecie nad wyższością androida xD to jest piękne xD i mam gorące