Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania #pracbaza

W ogóle nie potrafię sobie wyobrazić jak można chodzić do pracy całe życie. Mam 23 lata i jeszcze nigdy nie miałem pracy, na samą myśl o pracy robi mi się niedobrze, nawet moje ulubione zajęcie czyli nic nie robienie mnie nuży, gdybym miał jeszcze pracować to chyba wolałbym śmierć a tu ludzie jeszcze po pracy mają inne obowiązki, nie wiem jak można w ogóle tak żyć będąc zagonionym cały czas, kiedy w ogóle tacy ludzie znajdują czas na przyjemności? Mimo, że jestem aspołeczny i nie potrafię funkcjonować w społeczeństwie to w życiu bym się nie zamienił z normalnym człowiekiem który musi #!$%@?ć choć może to dlatego bo po prostu nie mam motywacji by do czegoś dążyć gdyż nie mam żadnej bliskiej osoby i nic w życiu mnie nie czeka, może wtedy miałbym motywację do pracy.
  • 14
  • Odpowiedz
@PolakBurekCebulek prawdziwe zycie tak wyglada, a nie jak w serialach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze 40 lat do emerytury...


@RocketQueen: No niestety, jak ludzie to znoszą? skąd czerpią energię by wykonywać pracę przez dziesiątki lat? nawet jakaś lekka praca w biurze przez tyle lat wygląda dla mnie jak kara śmierci a co dopiero będąc jakimś hutnikiem i pracując przy jakichś ciężkich pracach przez godziny, chyba
  • Odpowiedz
@PolakBurekCebulek: widocznie jesteś jednym z nielicznych w dzisiejszych czasach, którzy nie czują potrzeby pogoni za pieniędzmi, wolą za to skromne, spokojne i powolne życie - wbrew pozorom, tacy są naprawde szczęśliwi. Jeśli masz to szczęście, że masz gdzie mieszkać a pieniędzy starczy ci do 40-tki, to nic tylko pozazdrościć.
  • Odpowiedz
prawdziwe zycie tak wyglada, a nie jak w serialach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze 40 lat do emerytury...


@RocketQueen: taaak wmawiaj sobie że właśnie tak wygląda prawdziwe życie. Jeszcze swoim dzieciom to wpój.
A gdzie życie pasją?
  • Odpowiedz