Wpis z mikrobloga

Tyle ostatnio się u mnie złego dzieje ze dochodzę do momentu gdzie mam #!$%@?. Jutro chce powiedzieć koleżance z pracy że ma ładne oczy. I dlatego mam pytanie bo nie chce się znowu ośmieszyć:
#pytanie #przegryw #tfwnogf #rozowepaski
odeloavdah_tikvatenu - Tyle ostatnio się u mnie złego dzieje ze dochodzę do momentu g...

źródło: comment_cT9fMdEvDC7B4MpZhHRkDCfJDeToH35s.jpg

Pobierz

Czy mówienie komplementów o urodzie jest

  • frajerskie 45.2% (33)
  • godne samca alfa 54.8% (40)

Oddanych głosów: 73

  • 15
@ode_lo_avdah_tikvatenu: jeżeli jest zainsteresowana to spotka się z tobą, jesli nie to nie, choć lepiej zacząć rozmowę od zwykłych rzeczy zagadać chwilę, ptem zapytać.. startowanie z komplementem od razu? wg mnie to średniawka, podchód.. na co liczysz.. ona odpowie ci "dziękuję" i tyle, będzie zaskoczona, ewentualnie dziwnie się na ciebie popatzy , a w duchu pomyśli czego on odemnie chce...
@ode_lo_avdah_tikvatenu: Dobry komplement jest szczery i niezobowiązujący. Jak pojedziesz najstarszym komplementem świata i to tego kalibru, to nie zdziw się, że weźmie Cię za dziwaka albo zboczeńca, który na coś liczy. Na "piękne oczy" to jest czas, jak już jesteście w intymnej sytuacji. Nie w biurze, w biurze to skomplementuj buty, sukienkę czy nową fryzurę i ciągnij rozmowę jak gdyby nigdy nic. A jak Cię widzi i się uśmiecha, to Cię