Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie nie chcą używać vibera? Nie mam fb, bo chce miec prywatnosc, wiec korzystam z vibera. Niestety bardzo malo osob ma go zainstalowanego, tylko pytanie dlaczego? Viber to bardzo przydatna aplikacja. Po zainstalowaniu automatycznie dodaje wszystkie osby, z kontaktow w telefonie, ktore mają zainstalowanego vibera u siebie. Jesli poznajecie jakąś panienke, da wam numer, to tak samo viber automatycznie ją dopisze do kontaktow i mozecie se gadac lub dzwonić(za free, z telefonu przy uzyciu połączenia internetowego) bo taką funkcje tez oferuje. To z niewiedzy ludzie tego nie uzywają, czy dlatego bo messenger jest wystarczający?
Dodam, ze vibera mozna tez zainstalowac na komputerze

#viber #messenger #socialmedia #windows10mobile #android #ios
  • 18
@sonep: a na co mi to, skoro mam prawie wszędzie darmowe połączenia i do wszystkich darmowe smsy? Takie apki nie mają dlanie sensu, chyba, że ktoś jest za granicą i chce mieć kontakt z krajem.
@prawdziwek: 25zł bez limitu, to zadna okazja, jak wysylasz jeszcze smsy, to wychodzi ci drożej. Ja mam tel na akrtel bez zadnej i co mnie interesuje, nie mam tez limitow na waznosc doladowania. Moge doladowac za 5zl i miec to az wykorzystam, a nie, ze po dwoch dniach konczy mi sie waznosc. Oprocz tego za doladowanie automatycznie dotaje darmowe gb internetu (przy doladowaniu za 50 dostaje 15gb, za 25 10gb itd).
@sonep: 25zl to juz z smsami i 6gb netu w pleju, i ważnością 50dni po doładowaniu 5zl.

Też mam orange free na karte jak ty, ale nie wymagam od ludzi by marnowali swój internet bo mnie nie stać na rozmowy. Z szacunku dzwonie tradycyjnie albo fb messenger, skype.
@sonep: Może też jakieś 90% użytkowników internetu ma to w pompie.

Jeszcze jakieś ~10 lat temu sporo Polaków używało GG jako komunikatora, a z obcymi to ICQ(raczej dinozaury), Skype, MSN Messenger itd.
Niestety to jakie guano było po prawilnych wersjach 6.X lub najpóźiej 7.7, to ludzie biadolili jakie to jest be (chociaż byle Kadu, WTW, Tlen czy co innego ogarniało GG). Mimo tego tragedią było jak jakieś ~6 lat temu całe
@sonep: Tak to jest, ze jedna apka jest na tyle popularna i wystarczająca, ze wyglada, jakby miała monopol. Ja bym chętnie używał WhatsAppa czy właśnie Vibera (znam od dawna), no ale z kim... Wszyscy są na fb albo jak nie, to gadamy tyle, ze wystarczy zwykły SMS lub telefon.