Wpis z mikrobloga

@Beata_90 I3 minimum jak napisal kolega wyżej i myślę bez ssd bo w tej cenie ciezko zeby byl a jak coś to sam i to okolo 120 gb wiec system i kilka programów a pewnie zdjęcia będą czy jakaś muzyka.
@Aurii: przeglądałeś wcześniejsze wpisy wyżej wymienionej mirabelki? Wspominała, że filmy w wyższej rozdzielczości jej "tną" i pleciesz głupoty, że procesor nie robi różnicy jak robi nawet przy głupim wordzie. Taki laptop pochodzi "szybko" miesiąc może dwa, a później zacznie mulić i co format? Mam siostry które korzystają z takich laptopów "do pracy" i jedna kupiła takiego szmelca i się teraz wkurza, że muli i co raz jak jestem w domu to
@Auriiaurii a czy ja mówię że za 5k? Napisałem gdzieś tak? Wiem ze swojego doswiadczenia i powiem że taki za 1700 właśnie z lepszym prockiem jakoś chodzi, a jeżeli chodzi o dysk to co że będzie talerzowy 5400 a nie 5200rpm. A ten ssd to lepszy bylby jako dodatkowy a nie podstawowy bo to miejsce zapelni się szybko, to nie te czasy żeby 120-128gb wystarczyło na tyle co kiedyś.
@Aurii: A co nie będą? Procek 1.6GHz dławić się będzie co chwilę, jeszcze pewnie ma grafikę Intel HDRAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I na co ten SSD? Przy wordzie i filmach nic nie zmieni, a czy komputer będzie się uruchamiać 15s czy 45s dla różowego zbytnio różnicy nie zrobi bo i tak co innego w czasie odpalania będzie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°),