Wpis z mikrobloga

Interesująca sytuacja związana z imprezą GoodGameExpo. Hyperbook oraz goodgameexpo organizują konkurs, gdzie do wygrania jest laptop o wartości 14 tysięcy złotych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie swojego stanowiska do gier wraz ze ściągniętą tapetą od organizatorów (no i oczywiście łapka w górę). Ja sam nie brałem udziału, ale nagroda fantastyczna a wymagania niewielkie. Miało zostać wybranych 20 prac (decydowała ilość like) i dopiero wtedy komisja wybierała zwycięzce.

https://www.facebook.com/goodgamewarsaw/photos/a.1129584960427338.1073741828.1127545857297915/1251683391550827/?type=3&theater

No i się zaczęło. Wygrała dziewczyna, która miała około 14 znajomych, a jej zdjęcie występowało na ruskim serwisie społecznościowym. Znajomi to oczywiście sami rosjanie. Poziom jej kreatywnego zdjęcia pozostawię bez komentarza.
Skontaktowałem się z serwisem Hyperbook czy ustosunkują się do zarzutów ludzi co do oszustwa, na co otrzymałem następującą odpowiedź :
"W związku z budzącym wiele emocji wynikiem konkursu, w którym nagrodą był laptop Hyperbook GTR87-G informujemy, że Organizatorem konkursu była firma „PTAK S.A.”, główny organizator targów Good Game Expo 2016. Hyperbook pełnił rolę fundatora nagrody głównej i ze swojej roli się wywiązaliśmy. Laptop Hyperbook GTR87-G został przekazany Organizatorowi.
Zwycięzcę konkursu wytypował Organizator i na firmie „PTAK” S.A. spoczywa obowiązek przekazania zwycięzcy nagrody głównej. Wszystkie wątpliwości dotyczące przebiegu i wyniku konkursu należy kierować do Organizatora."


Wydaje mi się, że laptop został przygarnięty przez organizatorów imprezy GoodGameExpo albo poszedł w ręce "rodziny".

Co o tym myślicie?

#afera #goodgame #oszukujo
źródło: comment_fQtj6Pw6lNu4aEFE0Sw4qXICy1Zm4Jeh.jpg