Wpis z mikrobloga

#aliexpress
Przypomniałem sobie o 2 kartach prepaid z BZWBK, dajcie jakieś protipy, żeby szybko nie zbanowali.
1) Każde konto tworzone na nowej sesji prywatnej w FF
2) Mail chyba lepiej z o2
3) Przy płatności kartą muszę podać prawdziwe nazwisko i imię?
4) Wysyłkę dajecie zawsze na te same dane?
  • 23
  • Odpowiedz
@szczesliwa_patelnia: Niestety nie, trzeba tą kasę przelać za darmo np do kumpla/faceta/dziewczyny, na jej konto w tej appce, a po zablokowaniu swojej karty i utworzeniu kolejnej przelać z powrotem swoje hajsy.
  • Odpowiedz
@sonyman: To karty prepaid, więc trzeba je wcześniej zasilić przed użyciem hajsami. Można to uczynić przelewem w chyba dowolnej kwocie (ale długo dość się czeka) lub kartą bezpośrednio (minimalnie 10 jednostek danej waluty np 10USD), jednak czerwonyziemniak oferuje sprzedaż niewielkich ilości dolanów potrzebnych na zakupy np 0,5usd w korzystnej cenie, więcej info u niego na pw.
  • Odpowiedz
Według mnie jedna karta powinna służyć tylko i wyłącznie na cebule centowe (te co są 3 oferty co godzinę), natomiast druga od kuponów. Na kuponach może być cały czas ten sam adres i zmieniać tylko e-mail i konto na ali, zaś na centach ciężko powiedzieć. Zmieniałbym ip, sesja incognito, spróbował zamawiać na różnych domowników. Na pewno nie łączyć kuponów z cebulami.


@HyperX: > @szczesliwa_patelnia: Nie wiem czy takie kombinowania w
  • Odpowiedz