Wpis z mikrobloga

Jak mogliście zauważyć dodaje Anonimowe Mirko Wyznania. Nie będę szargała dobrego imienia tej zacnej inicjatywy takim szambem jakie dane mi było dziś przeczytać.

Zazwyczaj nie robię osobistych wycieczek i nie oceniam ludzi którzy tam piszą.
Ale wobec tego wyznania nie umiem przejść obojętnie.

Jak obserwuje ten cały #czarnyprotest to odnoszę wrażenie że tu nie chodzi o dobro kobiet tylko o to żeby laski mogły się poruchac bez konsekwencji bo w razie czego zostaje skrobanka. Osobiście uważam, że ten projekt to totalne gowno. I kobiety po gwalcie lub gdy zagrożone jest życie kobiet to powinna być dostępna aborcja. Jednak z tego co widzę to w tych protestach chodzi o co innego. Zresztą gwalt nie zawsze rowna się ciąży. A poza tym przy gwalcie kobieta też może się wierzgac, gryzc, bronić, to że facet jest silniejszy nie oznacza że może ja sobie tak dymac jak gdyby nigdy nic, często w gwaltach kobieta rezygnuje z obrony bo jej się to podoba. Ogólnie dzieci z gwalru lub zagrożenie życia to przypadki marginalne. A te cale wojujace kobiety po prostu chcą mieć możliwość bzykania się bez konsekwencji.


Tak, wiem, że bait. Tak, wiem, że trol.
Ale jak można być aż tak #!$%@? głupim? No jak....

Wiem, że to wyznanie było wykalkulowane na wywołanie górznoburzy - ale drogi autorze, nie uda Ci się to.

Zawołam co prawa #rozowepaski ale tylko po to żeby dziewczyny przyłączyły się do mojego życzenia Tobie :)

Mam nadzieję że po jak według Ciebie wygląda gwałt

A poza tym przy gwalcie kobieta też może się wierzgac, gryzc, bronić, to że facet jest silniejszy nie oznacza że może ja sobie tak dymac jak gdyby nigdy nic, często w gwaltach kobieta rezygnuje z obrony bo jej się to podoba


będzie Ci dane taki gwałt przeżyć - ale pamiętaj, to nie jest tak, że jak ten meżczyzna będzie Cię dymał jak gdyby nigdy nic, a może nawet Ci się to spodoba :)

Tak, kobiety chcą po prostu mieć możliwość bzykania się bez konsekwencji. Racja.

#aborcja #shitwykopsays #neuropa #rakcontent #rakinstant ##!$%@? #czarnyprotest #polityka #seks
  • 8
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: dlatego #!$%@? ten tag na czarną niedlugo po powstaniu. Zerowisko dla troli i gownowpisow. I jaka to ma wartość? Historyjek z denotywarorow. Nie ma nawet sensu odpowiadac bo autor nie odpowie albo nie istnieje.
  • Odpowiedz
Tak, wiem, że bait. Tak, wiem, że trol.

Ale jak można być aż tak #!$%@? głupim? No jak....

Wiem, że to wyznanie było wykalkulowane na wywołanie górznoburzy - ale drogi autorze, nie uda Ci się to.


@Zkropkao_Na:

Niekoniecznie, zdarzają się ludzie, którzy naprawdę tak myślą. Też czasem piszę bardzo niepopularne szokujące tłum opinie, ale spokojnie na pewno nie na temat ataku prawa na czyjąś prywatność.
  • Odpowiedz