Wpis z mikrobloga

@historiofil: Wszyscy tak mówią, a najlepsze jest to, że nawet nie grałem w Terrarię. Większość rozwiązań jest wzięta z Minecrafta, ale tak jak pisałem wcześniej moja gra będzie nastawiona głównie na budowanie i rozwijanie wioski/kolonii. Także główny nacisk będzie na symulację, a nie na akcję jak to jest, z tego co widziałem na trailerach, w Terrarii. Zerknij na mój mod MineColony do Minecrafta, który napisałem ok. 5 lat temu. Taka mniej
@tomek-um: Dobra, konkretnie. Tnie się jak #!$%@? na Xperii M2. Kopanie i budowanie tym D-padem jest niewygodne i nieprecyzyjne. Kopanie ręką trwa trochę za długo, a crafting byłby wygodniejszy gdybyś użył tego z konsol czy PE.
@Ktos27: Problem z tnięciem został rozwiązany w nowym updacie 1.5.8 (właśnie się publikuje na Google Playu). Co prawda nadal nie jest to wybitna płynność, ale jest o wiele lepiej. Co do budowania to wystarczy, że się przerzucisz na tryb budowania (kliknij w prawym górnym rogu na kilof, aż zamieni się w strzałkę w dół). Wtedy możesz stawiać "klocki" klikając palcem w miejscu, gdzie chcesz go postawić. Oczywiście to miejsce musi być