Wpis z mikrobloga

Ni hao mirko, z racji zamówienia innego asortymentu robie male rozdajo. Oto 3 yerby mate o smaku cytrynowym, tropikalnym oraz ziolowym. Do tego dolaczam maly sampel, jest to chinska herbata oolong. Wylosuje kogos 30.09 I wysle w nastepnym tygodniu, poniewaz jestem zawalony praca. Pozdrawiam

P.s. przesylka idzie z Danii, wiec dostawa chwile zajmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #yerbamate #yerba
źródło: comment_T80NsDfp8FlWrqprzV6x6oxFpYiNGbzn.jpg
  • 76
Od dłuższego czasu przymierzam się do picia yerby, bo kawa zbyt mocno wypłukuje witaminy z organizmu. Praca zmusza mnie do kawy - bez niej zasypiam :v, ostatnio w takim niemieckim sklepiku kupowałem yerbe w sumie smakowało. Rodzajo mnie zmotywują, a nawet jak nie to Mireczku od czego zacząć?
Ja na razie piję Rosamonte, więc z chęcią bym posmakował cytrynową. U mnie w kolejce czeka jeszcze CBSe Energia Guarana.
@PolDun22: Może Ty mi odpowiesz na pytanie :D
Dlaczego w mieszkaniach/domach w Europie Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Dania) ściany są jak papier ścierny (chropowate)? To jakaś tapeta jest czy jak?
@PolDun22: Właśnie kończę to TARAGUI o smaku marakui i stwierdzam, że smak wyczuwalny jest tylko na początku później szybko zanika :/ ogólnie to spoko jest nawet :p
Drogie mirko, nie robie akcji typu wylosuj mnie, pisane przez priv. Przez szacunek dla zabawy oraz innych uczestnikow bardzo prosze o zachowanie zdrowego rozsadku ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam
@Nensala: Podaję przepis na yerba mate po polsku. Wypał paczkę fajek, kiepy zbieraj w popielniczce. Jak uzbiera się cały stos, wrzuć to do mate i zalej wrzątkiem. Smak ten sam co prawdziwa yerba. Enjoy.
@PolDun22: Ostatnio spróbowałam Rosamonte i bardzo spoko. Ta róża delikatna. Chyba sobie kupię. Amandy używam tylko do terere. Cruz de Malta zazwyczaj, ale czasem Pajarito.
@Sofa mnie sie zamilowanie do yerby zredukowalo na rzecz kultury chinskiej, a dokladniej herbacianych praktyk ( ͡ ͜ʖ ͡) jednakze, kiedy biale bylo biale, a czarne czarnym, mioimi ulubionymi byly taragui energia I cbse guarana :D
@PolDun22: O to energetycznie widzę :D. Nigdy nie piłam fusiastej herbaty wstyd mi przed koneserem. Piłeś białą herbatę z gruszką? Super połączenie.
@Sofa nie przesadzajmy, zglebianie zwyczaju picia herbaty I znajomosc danych rodzajow zajmuje troche, a ja sie dopiero przerzucilem jakos 3 miesiace temu :D biala z gruszka? Nie mialem okazji, pilem zielona, ktora byla obtoczona warstwa zen szenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-