Wpis z mikrobloga

Bardzo nie podobają mi się wyniki oceniania po GP Niemiec. Nic osobiście do @adakar nie mam, ale zasady są zasadami i trzeba się do nich stosować. Zdarzyło się raz wyjść do pitów - ok, można było się nie ogarnąć. Od razu na TS poleciała informacja, żeby tak nie robić. Widziałem @adakar na TS, więc zakładam, że to słyszał. Po kilku chwilach znowu back to pits. Wynik? 1 przewinienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja dostałem całą paletę kar po pierwszym wyścigu, miałem ból dupy, że jestem zielonką i żeby mnie łagodniej potraktować i każdy używał argumentów, których sam używam teraz :) Regulamin to regulamin. Zabawa jest fajna jeżeli wszyscy gramy w te same karty.

Tak na marginesie @TheSznikers, nie wygląda to spoko jak zawodnik opłacający serwer unika konsekwencji. Ja w poprzednim sezonie też dobrowolnie wpłaciłem trochę grosza i nawet przez myśl mi nie przeszło, że będę miał z tego jakieś profity w postaci łagodniejszych kar.

Zatem postuluję o DQ dla @adakar i zaakceptowanie regulaminu.

#acleague #gorzkiezale
  • 7
@VR46: ja pracuje i nie mam czasu na sledzwnie forum. Nikt mi nie mowil nic na ts. Zagrozenia nie spowodowalem...

Z lekka kpina.

Jak pisalem w innej odpowiedzi. Rezygnuje. A hajsem sie wypchajcie
@Mak0wi3c: Lige traktowalem czysto lajtowo, bo poznawalem AC na dobra sprawe, i bez spiny jechalem jakiejkolwiek, na sekwencji, zamiast lopatek, bo chcialem w koncu ja wykorzystac. Liga jako zapchaj dziure w trakcie tygodnia.
W tym tyg. nie mialem i nie mam nawet czasu na 1 lap odpalic AC.

De facto chcialem dzis po nocy pare kolek skleic. Ale jak wlazlem na forum i dq zobaczylem za wcisniecie esc... To sobie dalem