Wpis z mikrobloga

@goomowy: Ja bym na twoim miejscu kupił gotowe grzałki z drutu i bawełnę, skręcanie ci odpada, tylko przewinąć bawełnę i wyczyścić z nagaru a możliwości zakupowe robią się dużo większe, tak ze możesz sobie dobrać co tylko chcesz.
@Sofa: @siej: kurde sam już nie wiem :/ W sumie teraz na grzałce .3ohma z ijust też jest zakres 30-80 i na 40w jest elegancko. Biorąc to pod uwagę grzałka X4 30-70W powinna elegancko śmigać na 50W. Nie?

Jakbym mógł wrzucić na swojego evica chociaż na parę buchów to bym wiedział od razu. A tak to takie strzelanie w ciemno :/
@goomowy: strasznie napalony jestes na tego beasta wiec go bierz bo inaczej bedziesz sie zastanawial zawsze a czy nie bylo lepiej z tym beastem. a jak to nie to bedziesz szukal czegos innego ;)
@Sofa: to też słyszałem choć jak palilem na tfv8 to było bardzo dobrze ze smakiem. Ale może po prostu nie czułem jeszcze dobrego smaku ;)

@siej: może nie napalony Ale moje nastawienie wynika z tego że nie mam innego pomysłu co by mogło dobrze współpracować z evic vtwo mini.
Na crowna mod jest za słaby, cubis to praktycznie to samo co mam teraz. A baby beast wydaje się fajna odmiana.