Wpis z mikrobloga

wgl to mam taką dość głęboką ranę na udzie i dzisiaj sobie dałam na nią taką gazę i przed chwilą chciałam ją zdjąć i okazało się że te niteczki się tak jakby wtopiły do środka i zdejmując wyrwałam je z tak lekko podgojonej przez te kilka godzin rany i chyba sobie ją popsułam ;_; ehhh będę mieć bliznę forewer
  • 22
  • Odpowiedz
@wdzwr: ewentualnie opatrunek w spreju. Ale jeśli nie leje się krew to chyba najlepiej nic nie róbic, bo tylko dłużej będzie się goic. Mi się tak drugi miesiąc rana na kolanie goi, bo ciągle opatrunek miałam (,)
  • Odpowiedz
@wdzwr na rany otwarte, które krwawią moge poratować jedną ale za to jakże zacną radą. Idz do apteki i kup dermatol, ten proszek bierzesz i sypiesz na to. Rana przez to zaschnie, babrać się przestanie, wtedy swoja gazę...

  • Odpowiedz
@wdzwr: przypomniało mi się jak za dzieciaka sparzyłam się olejem i mama mi kupiła takie żelowe kółka opatrunki, przyłożyła mi to do rany i związała bandażem. a potem to mi się przykleiło do strupa i trzeba było zdejmować razem z nim ( ͡° ʖ̯ ͡°) już nigdy potem mi tego nie założyła.
  • Odpowiedz
@wdzwr: Przecież każdy od gówniaka powinien pamiętać, że po zranieniu się np po upadku na rowerze odkrywa się to miejsce, żeby w nocy się piżama nie przykleiła bo rano będzie przypał :P Brakło doświadczenia w tym wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz