Wpis z mikrobloga

Korwin w tej swojej ostatniej akcji, potwierdza, że zajął miejsce aresztowanego M.Piskorskiego na stanowisku naczelnego prorosyjskiego propagandzisty w Przywiślań... znaczy Polsce.

W tym spiskowym apelu gdzie straszy sie wojną napisano klik:

"Premier Słowacji oznajmił, że według jego informacji wojna wybuchnie w ciągu miesiąca".

Może ktoś podesłać link do tej wypowiedzi?

Bo ja szukałem i mi wyskakuje coś w tym stylu, ale z końca ...2014 roku Premier Słowacji straszy wojną? "Wiarygodne informacje z Niemiec". No to już mineło trochę miesiecy a tu wojny nie ma a przeciez to były takie dobre informacje z Niemiec a wojna pewna na 70%.
No ale chyba korwinowcy nie straszyliby starym artykułem sprzed 2 lat pisząc o wojnie w ciagu miescia bo to byłaby manipulacja a co najmniej wyrwanie z kontekstu?
Z drugiej strony nawet gdyby Fico faktycznie ponownie powiedział, że wojna wybuchnie to byłby już taki średnio wiarygodny. To jak guru jakiejs sekty, który co chwila ogłaszał nowy koniec świata gy poprzednia data okazywała sie nietrafiona.
Tak czy siak sympatycy Korwina dawać link do nowej wypowiedzi Fico na temat wojny bo inaczej nazwę Waszego guru ohydnym manipulantem.
Ogólnie cała ta akcja KORWINa to propaganda w rosyjskim i to tym bardziej prymitywnym stylu. Taka jaką oni robią dla najbardziej otumanionych warstw społecznych. Tzw.watników.

I jeszcze coś.

Konrad Berkowicz, wiceprezes partii KORWiN: Spotkałem się z prezesem Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, doktorem Piotrem Wilczyńskim, który jest wręcz przekonany co do tego, że do wojny dojdzie i to niedługo.


O tym towarzystwie jest troche w starszym poscie profilu Rosyjska V kolumna klik. Toż to wyglada jak lajtowa wersja propagandzisty M.Piskorskiego. Nawet nazwa podobna i tez prorosyjscy.

#korwin #4konserwy #neuropa #bekazkorwina #polityka
źródło: comment_LGwx53jNavwQgxgjkg95gBnQ5YZcPHqE.jpg
  • 3
Okazuje się, że możliwym źródłem plotek o wojnie dwa lata temu byli prorosyjsy politycy z Niemiec.

Dziś słowaccy dziennikarze domyślają się już, kim jest owo "niemieckie źródło". - Wszystko wskazuje na to, że jest to wieloletni brandenburski minister, były szef SPD Matthias Platzeck - mówi jeden ze znaczących słowackich dziennikarzy. Platzeck należy do prorosyjsko nastawionego skrzydła SPD


W czasie, kiedy "niemieckie źródło" ostrzegało słowackiego premiera przed 70-procentowym ryzykiem wojny światowej, niemieccy socjaldemokraci