Wpis z mikrobloga

@2na10: tylko pamiętaj że pełnowartościowy windows to tam jest chyba od wersji surface 3 jak chcesz coś używanego. Wcześniej były te gówna Windows RT i do niczego się to nie nadawało niestety
@2na10: @Aleks7: Ja mam i to zupełnie nie o to chodzi. Te tryby to po prostu interfejs - uproszczony tabletowy gdy masz sam tablet albo pełny jak na normalnym lapku/PC gdy masz podłączona klawiaturę czy ekran.
Ty jednak pytasz o coś jeszcze innego tak naprawdę :D Pierwsze Surface były na ARM i tam nie da się nic zainstalować - zatrzymały się na Windowsie 8.1 albo 8. Wszystkie Surface 2 Pro
@Saeglopur: @Aleks7: generalnie rozkmina jest taka, że mamy testowac aplikację na urządzenia mobilne (ipady i surface 3 i 4). testy automatyczne mozna puszczac albo na symulatorze, albo test controller(pc) - test agent (surface) a ja mysle nad hybrydą żeby developowac automaty w visual studio na surface 4 i jednoczesnie żeby był urządzeniem testowanym, tylko że założenie jest takie ze w trakcie testow surface musi być "urządzeniem mobilnym". jako że nie
jak na mój gust to urządzeniem mobilnym jest nawet zwykły laptop z winXP, ale co ja tam się znam


@Aleks7: Chyba wg definicji jeszcze sprzed czasow palmtopów :P

@2na10: Czyli to ma być Universal App? To będziesz w stanie na Surface przetestować absolutnie wszystkie widoki - od PC po smartfony z W10