Wpis z mikrobloga

@parachutes: w moim odczuciu z City jeśli dublować to Aguero+Sterling. KDB z Kunem gra bardziej schowany w środku pola i będzie mniej trzepał niż Sterling. A jeśli więcej to na pewno nie tyle, żeby zwrócić te dodatkowe 2,5mln.
  • Odpowiedz
@ikar4: Wsadziłbym Snodgrassa za Capoue. Wiadomo, że fajnie punktuje ale ten kto widział jego gole wie, że były dosyć przypadkowe, a nie wynikające z grą pod niego. Na najbliższą kolejkę kapitan na pewno Aguero, odpoczął i gra ze słabym Swansea.
Tak w ogóle to masz jakieś zaskórniaki w banku? Bo wygląda to tak jak byś nie wydał pełnej kwoty.
  • Odpowiedz
@arctickey: ale ciężko mi będzie go zmieścić, bo musiałbym oddać Ibrę i kogoś z dwójki Sterling/Firmino. I wrzucić do ataku kogoś ogórkowego. Wolę taki pewny atak i solidny środek.
@emkape: Może i przypadkowe, ale do tej pory nie zawodzi, więc po co zmieniać? Łatwy przeciwnik przed nimi, zdecydowanie stawiam na niego. Nie mam zaskórniaków. Mam bardzo drogi atak, 3 midprice pomocników i 2 obrońców za 5,5.
  • Odpowiedz
@ikar4: No trudno mimo wszystko oczekiwać, że ciągle będzie podobnie punktował. Od Snodgrassa prędzej można się spodziewać punktowania, no ale to twój składzik i twoja decyzja.

A, pomyliłem się bo masz Ibrę w składzie i Kuna. Jaki masz team value?
  • Odpowiedz
@emkape: Capoue to na pewno nie jest inwestycja na cały sezon, ale póki co to świetna maszynka do robienia pieniędzy.
101,4mln. Mam nadzieję, że zostanie przy Ibrze to dobra decyzja, bo wątpię, że znowu skoczy na 11,9
  • Odpowiedz