Wpis z mikrobloga

@Kapitan-Planeta:

"naziolskiej" : jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.


Na tym nikt się nie musi znać, wystarczy że wyjdą na ulice ubrani jak SA z krzyżami celtyckimi i gdzieś tam na boku będą sobie hajlować. Daj spokój, miałem kiedyś kumpla skinheada i on sam się nawet dziwił, dlaczego te wszystkie NOPy i ONRy nie przestają się ośmieszać z tym ciągłym, wieloletnim wybranianiem się od faszyzmu, podczas gdy bez
  • Odpowiedz
@vatten: Powiem tak: w każdej organizacji znajdzie się kilku debili. Ja znałem jednego ONRowca, to znowu wypowiadał się, że nie wie skąd się biorą takie elementy (w sensie skini - debile), którzy w Hitlerze widzą idola i specjalnie dają się fotografować w miejscach publiczny hailując, jednocześnie posiadając insygnia ONR. Z tego co wiem to takich wywalają jak najszybciej się da. Ale debili nie brakuje.
Co do retoryki to cytowanie Dmowskiego
  • Odpowiedz
@Kapitan-Planeta:

którzy w Hitlerze widzą idola i specjalnie dają się fotografować w miejscach publiczny hailując, jednocześnie posiadając insygnia ONR


No dobra, ale powiedz kiedy ci debile się skończa, bo taki wizerunek trwa od lat, ciągle zdarzają się incydenty które potwierdzają faszolstwo i jakoś nie widać końca. Bodajże nawet rzecznik ONR miał francuskiego naziola z czasów IIWŚ na fejsowym bannerze. Potem wielce zdziwieni i oburzeni że ktoś ich za nazioli
  • Odpowiedz