Wpis z mikrobloga

Tag #epapierosy jest jak serwer minkraft. Jest dużo randomowych osób którym każdy pomaga, jest parę osób które każdy zna, ale oni nie piszą za bardzo, są trolle takie jak homoseksualista czy słynny ekwador2002. No i są jeszcze sławy. Są jak ludzie na serwerze minkraft z kupionym VIPem i chodami u administracji.

Jedną z tych osób jest @Waspin - Spokojny, opanowany z dużą wiedzą w zakresie elektroniki czy coś tam. Potrafi się wkurzyć jak pisze z debilem.

Jest jeszcze @vgf_ - Ziomuś lubi duże cycki, duże tyłki i coś tam - nie pamiętam. Razem z @jakubskate mają skylla w kręceniu grzałek i wiedzę o nowościach na rynku.

Podsumowując @Waspin, @vgf_ kocham Was.

  • 28
@Sofa: dawniej ten tag był więcej wartościowy, z czasem troche opadł na dno i teraz to widać, a szkoda. przydała by się nazimoderacja w tym tagu bo nieraz to aż przykro się robi co tu się czyta (i pośrednio dlatego go omijałem 'ostatnio').
@Sofa Gdyby nie było tylu #!$%@? się w nie swoje sprawy, byłby to - o ironio - najmniej kancerogenny tag na wypoku, ale i tak jest fajnie. Jedyny minus, że nie wiesz nigdy komu pomagasz, czy po drugiej stronie nie siedzi mlodociany fan ajdzasta który nie powinien sięgać po jakiekolwiek używki. Ale może to moje przewrazliwienie po pracy w efajkach. ;)
@Sofa: ja go opuściłem jak raki typu pink fjuty i ajdżasty opanowały gimbusów, te pytania i wymysły... codziennie ten tag był tak zasrany samemymi specjalistami i znawcami że niewadomo było czy płakać, czy się smiać. wtedy też już było widać specjalne #!$%@? typu wsadź sobie te gówno w dupe i se dmuchaj, świadome pseudo 'trolowanie' też było widoczne i tym podobne. teraz jestem w tyle trochę to niewiem co tu sie