Wpis z mikrobloga

No jak mnie #!$%@?ą takie poradniki DIY w stylu 5 sposobów na. HURR DZISIAJ POKAŻEMY JAK SAMODZIELNIE W KILKA CHWIL I W DOMOWYM ZACISZU ZROBIĆ TAKĄ SUPERANCKĄ DONICZKE. Myślę sobie #!$%@? ale zajebiście właśnie takiej potrzebowałem, zaraz se zrobie taką i wsadze paprotke. POTRZEBNE BĘDĄ STARA BUTELKA, TOKARKA, TENSOMETR, OSCYLOSKOP I #!$%@? WZBOGACONY URAN KTÓRY ZNALEŹĆ MOŻECIE W DOWOLNYM SKLEPIE CHEMICZNYM. No to #!$%@? do rossmana a tam #!$%@? zonk bo uranu nie sprzedają i #!$%@? se zrobie a nie donice

#pasta #heheszki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dissmised: Kiedyś miałam bzika na punkcie łucznictwa. Zamówiłam sobie film "jak zrobić łuk i strzały w domu". Nikt mnie nie uprzedził, że trzeba mieć cały zakład ciesielsko stolarski z wyposażeniem xD
To jest samo życie
  • Odpowiedz
@Dissmised: Za każdym #!$%@?*nym razem. Ostatnio oglądam jak zbudować super kondensator tym co można znaleźć w kuchni.. Szkoda nawet słów.. bo potrzebny był nawet stół którego trzeba było pociąć i zbudować z niego prasę. Serio.
  • Odpowiedz
@Morituria: Weź lepiej skasuj ten film.. dawno nie widziałem takiej żenady i patoli, nie zadawaj się lepiej z tym typem bo on jest jakiś #!$%@?, poza tym w ogóle nie pokazuje jak zrobić wapo - nawet nie wiecie co to jest.
  • Odpowiedz
@Dissmised: Tak samo jest z przepisami do gotowania. Na początku, dla zmyłki, są rzeczywiście proste składniki: jajka, mleko, mąka. Ale później ZAWSZE następuje: skrzydło nietoperza jawajskiego, odrobina marsjańskiego pyłu lub szczypta ostatniego oddechu kamikadze ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz