Wpis z mikrobloga

#praca #gliwice, #zabrze i okolice
Poszukuję pracy dorywczej na weekendy. Mam 19 lat, kończę technikum na profilu elektronika, ale praca nie musi być koniecznie z tym związana. W sumie może być to dowolna praca, jedynym warunkiem jest brak dźwigania ciężkich rzeczy (jestem po operacji). Ktoś coś doradzi?
  • 6
  • Odpowiedz
@addwad Jak ja byłem a to było 2 lata temu to była tragedia... Niby elastycznie możesz przychodzić ale po podpisaniu umowy dowiadujesz się że są 3 zmiany, i nie jest tak że wybierasz sobie kiedy przyjdziesz tylko kiedy nie przyjdziesz ! Ale to musisz pisać kierownikowi że cię nie będzie (według umowy chyba 48h wcześniej)

Prawa pracownika ? Proszę cię ... Jedynie bhp się trzymają bo kierownik BHP jest z firmy Nexteer - firmy która jest nad Exact system.

Na start każą ci podpisać że za poznałeś się z obsługą urządzeń i przepisami BHP... Oczywiście żadnego szkolenia nie ma.
  • Odpowiedz
@addwad: Firma s8 w Zabrzu, nie mam żadnego doświadczenia jak u nich wygląda,ale lmój kolega tam pracuje i raczej nie narzeka. Myślę że może warto by tam spróbować?
  • Odpowiedz