Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie polecam ten deck każdemu kto ma większość z tych kart. Deck w mojej opinii jest obecnie dużo mocniejszy od klasycznego Control Warriora. Sam z siebie dodałem tutaj Elise, która jest zabezpieczeniem na wypadek matchu z innym Control Warriorem (jak rzuci brawl po n'zothie to masz małe szanse), oraz Barnesa który najlepiej jak wyciąga jakąkolwiek kartę z deathrattle, ponieważ n'zoth przyzywa jej "pełną" wersję #hearthstone
Pobierz KrisRock - Zdecydowanie polecam ten deck każdemu kto ma większość z tych kart. Deck w...
źródło: comment_EONVBPLC5lJyW6bVj6EX2I9yrCCAglDC.jpg
  • 4
@KrisRock: ciekawy jestem, jak wygląda w praktyce granie nzotha w tym decku? są tylko 3 karty z deathrattle, czy to nie za mało, żeby dobre value z niego wyciągać (nie liczę barnes'a) ?
@s3v3n: za 10 many masz na stole 5/7, 5/5 z deathrattle zabierz losowego stronnika przeciwnika, 4/5 z deathrattle przyzwij 4/5 i 2/3 taunt z deathrattle 2/2. Nie można być z tym aż tak bardzo greedy. Często z ironforge portalu dostaję jakieś dodatkowe deathrattle, sylvanas czasem zabierze jakieś. Podsumowujac, value jest.

@setsudanhana: No kolejna, ale tą gra się dużo lepiej niż klasycznym CW.

@bartleby: jeżeli tylko cairne Ci brakuje to