Wpis z mikrobloga

Mirki spod #xiaomi i #miui. Czy Wasze telefony posiadają opcję wyłączenia roamingu zagranicznego? Miałem do tej pory #lgg2 (zginął śmiercią tragiczną) i on miał bardzo sprytną opcję właśnie rozdzielenia roamingu krajowego i zagranico. Chwilowo siedzę na #doogee #homtom #ht7 i on ma ogólnie włączyć lub wyłączyć roaming. No i, że mieszkam od niedawna 3km od granicy z ruskimi (#goldap here) to mi #play #!$%@?ł 370 cebulionów za roaming radziecki:/

Planuję kupić #mi5 i się zastanawiam, czy wpadli na taki przydatny pomysł czy nie? Bo z playowym zasięgiem w tych okolicach różnie bywa i sporo czasu siedzę na roamingu krajowym.
#kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
@GregPelka: Polecam ustawić w telefonie ręczne wybieranie sieci. Zapobiegnie to naliczeniu opłat. Dodatkowo możesz poprzez play24 włączać/wyłączać roaming. Blokada jest wtedy na poziomie sieci, nie telefonu.
  • Odpowiedz
@Podajehaslookon: Tylko, że z dupiatym zasięgiem Play na okolicznych wioskach co chwila byłbym bez sieci. Tak to sobie skacze tu na plusa, tu na erę, tam na orange.

Dodatkowo możesz poprzez play24 włączać/wyłączać roaming.

I tak chyba zrobię, tylko, żebym pamiętał to odblokować zanim się wybiorę gdzieś #zagranico.

@asd1asd:
Dzięki dziubki za odpowiedzi. Chyba jednak poszukam #zte #axon7 w promocyjnej cenie, on ma chyba czystego andka i tam powinna
  • Odpowiedz