Wpis z mikrobloga

Miruny kochane, lato dobiegło końca, to trza pomyśleć co zrobić jak się zacznie ##!$%@?
Z tego tytułu pytanie o #narty w Alpach. Gdzie pojechać luty-marzec?Austria albo Włochy wchodzą w grę. Początkujący różowy (ale jeżdżący sprawnie) i średnio zaawansowany niebieski. Wyjazd na tydzień, dojazd własny, więc potrzebowałbym dach nad głową, może z żarciem i skipassy na tydzień. Jakieś większe ośrodki z dużą ilością tras? Nie byłem nigdy, zjeździłem od dziecka Beskid i Tatry, również po słowackiej stronie.
Biorę od każdego po plusie i słucham propozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebawo:
W Austrii wieki juz nie bylem, ale z Wloch Val Gardena to super teren. Moim zdaniem najlepsze tereny ma Francja i Szwajcaria, ale na pierwszy raz w Alpach i Austria sie nada.
  • Odpowiedz
@manedhel: no do mnie Austria przemawia, bo bliżej a nie chciałbym 2 dni z tygodnia urlopu przeznaczyć na wyjazd/powrót. Poczekam, może jakiś mirek jeszcze coś dorzuci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebawo: Z Austria nie pomoge, ale dorzuce 2 inne fajne wloskie tereny ktore moge cie zainteresowac : Cervinia i Courmayeur.
Jak raz w Alpy pojedziesz to sie moze okazac ze jednak warto wiecej czasu na dojezdzie spedzic zeby w fajniejsze miejsca dojechac. Przynajmniej tak to u mnie podzialalo i w koncu sie w Alpy przeprowadzilem bo po co ciagle dojezdzac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz