Wpis z mikrobloga

Znalazłem moim zdaniem fajną kurtkę na jesień a nawet i zimę bo jest lekko ocieplana. Nie pamietam dokładnie jaka marka coś tam z dopiskiem "... Salzburg", niby przecena z 1660 na 279 zł, o dziwo pasująca na mnie 187cm here i raczej szczupły. Fituje? Siedzi mi w głowie i mam dylemat czy kupić, a naprawdęv urzekła mnie jakość wykonania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #modameska #niebieskiepaski #tkmaxx #ubierajsiezwykopem
Pobierz
źródło: comment_6UxlF6q5ALgDrWctSBPAdbQLb2SLGIpK.jpg
  • 184
@CygaroZwasem: jaki poziom wykopków taki i mój i ślij sobie co chcesz w festiwalu stulejarności to sie pośmiejemy wspólnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawiasem ja nawet zdjęcia wstawiałem z imieniem i nazwiskiem ale widocznie stalkowanie to podstawa tutaj ahahah
@Aquoss: Tak serio? Tak poważnie??
Ten fason jest z przed dwóch czy trzech lat. Na bank ta kurtka nie jest warta ceny 1660zł i jest to niezła beka.
Dodatkowo takie kurtki znajdziesz teraz w wiekszosci sklepów z modą męska.
Mam praktycznie identyczna kurtkę która kupiłem w Lavard ~3 lata temu. Kosztowała 559,90zł, jakoś tak.
Cena normalna, model juz dosyć stary i jest że tak powiem obyta na ulicach.
Tak btw. pytasz
@Aquoss: Spoko rób ta co chce ta.
Tak jak pisałem podjedź do jakiegoś pierwszego lepszego centrum handlowego i zobaczysz że w prawie każdym sklepie typu Lavard Vistula Próchnik czy inna masówka znajdziesz prawie identyczne kurtki w cenach 200-400zł.
Pamietaj że tkmax to taki burdel z ciuchami i na bank ta kurtka nie kosztowała 1660zł czy ile tam pisałeś.
Do tego tak jak pisałem wcześniej ten model jest kilkuletni i 2 lata