Wpis z mikrobloga

Szukam osoby, która potrafiłaby i byłaby chętna naprawić mój modulator A520 do Amigi 500 oraz myszkę. Oczywiście zapłacę lub w zamian mogę zaoferować coś innego (np. jakąś retro grę, sprzęt, czasopisma komputerowe z lat 90 itd.)
Co trzeba naprawić dokładnie?
1) Modulator jest zepsuty w taki sposób, że wyświetla zielony ekran i jakieś niebieskie linie, tak jak tutaj: https://i.ytimg.com/vi/2GAFpzXaOZU/maxresdefault.jpg
2) W myszce brak jest kulki i tej plastikowej osłonki, żeby kulka nie wypadała. Nie działają też te styki (rolki?) które wprawia w ruch ta kulka. Samej kulki też nie posiadam, bo ta od myszki PCtowej jest za mała... Miło byłoby gdyby ktoś posiadał kulkę na sprzedaż, może tę plastikową osłonkę i potrafiłby te styki naprawić.

Jeśli ktoś chciałby mi pomóc to proszę o kontakt na PW lub napisać do mnie maila - axelio@wp.pl

#retrocomputing #amiga #retroarchiwizacja @xandra
A.....o - Szukam osoby, która potrafiłaby i byłaby chętna naprawić mój modulator A520...
  • 9
  • Odpowiedz
@Axelio: szkoda że dźwięk tak słabo odizolowany od reszty stąd pierdzenie ale obraz piękny jak to zwykle bywa przy RGB SCART CRT Master Race. ( ͡° ͜ʖ ͡°) edit: a właśnie to sygnał RGB? Skad pewność że TV go obsługuje zamiast powiedzmy S-Video które leci jeśli TV nie obsługuje takiego standardu.
  • Odpowiedz