Wpis z mikrobloga

@KaznodziejaNowejEry: Zawsze podziwiam to, jak dorośli ludzie nie są w stanie pojąć systemu szkolnictwa, który w obecnym formacie działa już od kilkunastu lat, a ustawa która to wprowadzała powstała w 1998 roku. Gdyby sobie przypomnieli o istniejących świeżo po wojnie szkołach jedenastoletnich (7 lat podstawówki + 4 lata szkoły średniej w jednym), pomyśle szkół dziesięcioletnich z lat siedemdziesiątych, czy przedwojennych czteroletnich gimnazjów to by im chyba czaszkę rozsadziło. A takie hasła
@kyaroru: To proste. Każdy uważa się za dobrego człowieka wiec swoje wybory życiowe uważa za słuszne. A skoro oni kończyło 8 letnia podstawowke i liceum to myślą zw system 6+3+3 jest gorszy bo w mediach #!$%@? się te pojedyncze przypadki patologii.

Ja nigdy nie widziałem ani nie słyszałem o żadnej z gimnazjalnych patologii znanych z gazet. Podobnie nikt z moich znajomych. Wiem ze to dowód anegdotyczny ale o czymś jednak moim
@KaznodziejaNowejEry: Kiedyś było łatwiej, bo nie trzeba było dużo myśleć, państwo wszystko uregulowało na sznureczku i jak te barany się szło tylko w 2 kierunkach" albo do przodu, albo w tył. A teraz, kiedy sznureczek się urwał i trzeba samemu, to głowisia się przegrzewa od myślenia.

A, Haniu, a co było w M jak Miłość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inteligencja.