Wpis z mikrobloga

Start rakiety Vega wraz z satelitami PeruSat 1 i SkySat
16 września 2016 03:43
»»» #startujacerakiety «««

Launch site: ZLV, Kourou, French Guiana

A European Vega rocket, designated VV07, will launch with the PeruSat 1 reconnaissance satellite for the Peruvian government and four SkySat Earth observation satellites for Google/Terra Bella. Delayed from July.


_____________________________________________________
#kosmos #eksploracjakomosu #technologia #ciekawostki #rakiety #gfycat #arianespace @
blamedrop - Start rakiety Vega wraz z satelitami PeruSat 1 i SkySat
16 września 2016...
  • 25
@Moderacja: Poważnie? Wulgarny? Przecież to taki Wykopowy mem/żart... Nie zauważyliście, że #ulacwel ma więcej obserwujących od #ula i nikt ULA pod tym tagiem nie wyzywa/obraża tylko informuje o poczynaniach firmy? Ja też tak go użyłem, zresztą dwa tagi później dałem też #ula.

Podjęliście chociaż trud wejścia w ten tag czy od razu założyliście, że obrażam jakąś Ulę...?

To co, teraz wywalicie wszystkie wartościowe wpisy np. Sh1eldeR'a dot. ULA z #
@Moderacja: (CC @blamedrop @wykop @a__s )
Co? Naprawdę #!$%@?ście mi CAŁY ten artykuł za ten tag? Wy jesteście poważni?

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sprawdziliście w ogóle, co to jest za tag? Zdajecie sobie sprawę, że wasz własny interfejs użytkownika, gdy wpisze się "#ula" (od firmy United Launch Alliance), podpowiada "#ulacwel" jako de facto właściwszy tag, bo śledzony przez większą liczbę użytkowników?

Jak oceniacie mój artykuł, który zamieściłem wyłącznie na Wykopie, który
@blamedrop:
Przy okazji w/w znaleziska (artykułu), wrzuciłem wpis na mirko z poprawionym linkiem do streama. Bo przy tym akurat starcie, standardowe streamu ULA nie działały. Zamiast tego, był stream NASA. Wpis opatrzyłem super-nielegalnym tagiem #ulacwel , żeby dotarł do jak największej liczby ludzi zainteresowanych ULA. (#ulacwel jest 2x popularniejszy od #ula ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).

(CC @dragon240994 ; z dysusji zrobił się trochę #slowpoke :) )
@dzangyl: To jest banda idiotów. Standardowe działanie moderacji: pozwalają na coś przez X czasu, po czym przypominają sobie że może jednak to nie jest ok mimo że regulamin nie zmienia się od niepamiętnych czasów. Brawo @Moderacja, konsekwencja jak zwykle.