Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE!
KTO CHCE BYĆ WOŁANY DO NASTĘPNEGO WPISU PLUSUJE TEN!

PODSUMOWANIE!!!

Na wykopie zostało podanych 43 bety
WESZŁO: 29
NIE WESZŁO: 14

Grając singlami każdego beta po 100zł jesteśmy
1116zł na PLUS w ciągu 7 dni !!!

#darmoweplatne #bukmacherka
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wezcie pod uwage nastepujacy fakt. To sa typy nie bezposrednio od tych mistrzow tylko to idzie lancuszkiem. Strona www -> facebook -> wykop albo jeszcze ktos pomiedzy. Zanim to dojdzie na wykop to srednio kursy spadaja podejzewam z 15-20% a niektore jak tu pisali ludzie sa nawet blokowane. Ciekawi mnie realny zysk ztych typow. Jak juz planujecie je grac to polecam zalozenie kont u kilku bukmacherow zeby zniwelowac te wahania kursow
  • Odpowiedz
@nikoafc86: tak masz rację, ja pisałem gdzie je kupuje także to żadna tajemnica nie jest, po prostu dziele się z mirkami za darmo typami za które ja płace.
Kursy wiadomo, że trochę mogą spaść, ale lepszy rydz niż nic :P
blokowane są tylko kosmo, dlatego przeważnie ich nawet nie daje bo szkoda
  • Odpowiedz
Z tego co wiem na marathon tez sa czasem kursy dobre ale nigdy tam nie gralem tylko zauwazylem jak typowalem na stronce monitorujacej kursy ze czesto tam wlasnie byl najwiekszy
  • Odpowiedz
pytanie do wszystkich: jak albo gdzie najlepiej przelewać wygraną kasę? Bezpośrednio na konto czy na paypala czy gdzie? Wiecie o co chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@duszek360: a bardzo będę nietaktowny jak zapytam ile płacisz za te typy? Może w dobrym geście byłoby się zrzucić żebyś wykupywał je dalej, bo tak to korzystamy na krzywy ryj ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@duszek360: pomyśl czy nie byłoby warto zażądać od ludzi jakichś symbolicznych wpłat (nawet za zasadzie kto chce ten wpłaca). Chyba, że nie ma to dla ciebie znaczenia i typy i tak będziesz wykupywał, a nic nie tracisz umieszczając tutaj.
  • Odpowiedz
@duszek360: Czyli teoretycznie wydajemy 4300 zł by zarobić 1116 zł. średni kurs to 1.25 przy takiej ilości gotówki spokojnie można zrobić kilka ako, z kursami po 1.15-1.20 gdzie łączne ako wyniesie ok 3.00 i wchodzić na każdej po np 200 zł . Wychodzi nam ok 20 taśm gdzie wejdzie zakładając pesymistycznie 12 takich kuponow, skuteczność 60% jak najbardziej do zrobienia( biorę pod uwagę niskie kursy z "pewniakami dla większej pewności
  • Odpowiedz