Wpis z mikrobloga

Joł Alimaniacy .
Mam już za sobą około 50 zakupów z ali ale za chiny nie mogę znaleść takiej butelki w góry z rurką gdzie nie trzeba wyciągać z plecaka by się napić. Wiem że takie są. Szukałem po różnych hasłach i lipa. Pomożecie? #aliexpress
  • 8
  • Odpowiedz
@szymciooo84: chodzi ci o camelback zwany bukłakiem :) ja kupiłem ten https://www.aliexpress.com/item/2L-Portable-Blue-Water-Bladder-Bag-Hydration-Camping-Hiking-Outdoor-Sports-free-shipping/32598290997.html?spm=2114.13010608.0.73.fVQe4R i po paru tygodniach uzytkowania powiem tak: idz do decathlonu i kup sobie tam, to zapięcie po 2, 3 razach mnie tak #!$%@? niesłychanie - muszę żonę prosić by mi pomogła go zamknąć i otworzyć do mycia tak chodzi ciężko. Kolega ma z deca bodajze kłeczuła bukłaczek i chodzi mu jak masełko
  • Odpowiedz
@szymciooo84: @matka19002: ja mam jeszcze jeden biedronkowy, kiedyś były plecaki z bukłakiem semi-line za chyba 12 zł na wyprzedarzy i sprawuje sie znakomicie, po jakimś czasie dziecko pogryzło mi ustnik i napisałem maila do semi line to odpisali że oni moga mi plecak nowy sprzedzać za ileśtam 40 czy 50 zł, to napisałem do biedry i odpisali że ok żebym podał adres podałem im i potem długo długo
  • Odpowiedz