Wpis z mikrobloga

Cześć #chwalesie #tworczoscwlasna

Pamiętacie #ama z Dudą? Dostał pytanie o Godło, czy nie mogłoby zostać przywrócone historyczne bez masońskich dodatków?
Mam takie #przemyslenia że Polskie Godło jest fatalne. Orzeł wygląda jak gruba rozpłaszczona kura a nie jak dumny ptak mający budzić dystans u sąsiadów. Rację więc mają Rosjanie w swoim porzekadle... Moja propozycja orła łączy w sobie najlepsze heraldyczne przedstawienia orłów: orzeł Piastów Wielkopolskich, orzeł Augusta Zygmunta Starego, z klasycznym ujęciem orła znanym ze sztandarów rzymskich Legionów (Axel) czy niemieckich (Gapa).
Wzbogaciłem go też o elementy narodowe, by zyskał trochę słowiańskiego etnosu, by nie był taki za bardzo propaństwowy w swym wyrazie. Korony nie ma celowo - by podkreślić republikańskie wartości. Co o nim sądzicie?


#4konserwy #ruchnarodowy #onr #polska #pytanie #korwin #ankieta
Impresjonista - Cześć #chwalesie #tworczoscwlasna

Pamiętacie #ama z Dudą? Dostał p...

źródło: comment_sWHR9dWLkaWE6HmmyzpVrcTmduwtKp2r.jpg

Pobierz

Twój Orzeł Biały...

  • może być 4.4% (5)
  • jest wspaniały 25.7% (29)
  • dopracuj kilka szczególów 14.2% (16)
  • nie podoba mi się 55.8% (63)

Oddanych głosów: 113

  • 6
@Impresjonista: "Oczko się urwało temu orłu."

Mam cichą nadzieję, że to jest najprzedniejszy trolling kucy i brunatków.

A jeśli nie to lepiej nie wysyłaj tego tutaj https://mswia.gov.pl/pl/administracja/komisja-heraldyczna/13937,Co-warto-wiedziec-o-tworzeniu-symboli-jednostek-samorzadu-terytorialnego-w-Polsc.html chociaż z drugiej strony ci dziadkowie widzieli już niejedne impresje wąsatych samorządowych januszy i pewnie nie zrobi to na nich większego wrażenia.

Pierwszy błąd jest już samym opisie herb =/= godło. Nawet Konstytucja na fali "antyniemczyzny" się na tym łapie. Reszta błędów heraldycznych jest