Wpis z mikrobloga

@nikaguar: no ale sushi to Ty się nie najesz. Chyba, że jestes bardzo bogata, w co wątpię, bo skoro umierasz z głodu to jesteś w szpitalu publicznym, będąc bogatą, leczyłabyś się prywatnie. Także polecam pizze np z montowni. Generalnie pizze z Lublina są dobre i nie zdarzyło mi się natrafić na taką, której bym nie zjadł
@Usted: jadles kiedys kolego sushi? bo straszne glupoty gadasz ja sie najadam ok. 10-15 kawalkami sushi tak fest, a uwierz mi - potrafie zjesc ( ͡° ͜ʖ ͡°) to sie tylko wydaje, ze jest tego malo. poza tym odradzasz Mirabelce sushi a proponujesz pizze z montowni? prosze Cie, zjedz najpierw pizze w La Traviata albo Mariano Italiano a potem mow (a jestem pewny ze nie powiesz) ze
@nikaguar: a to co jutro w koncu skoro sushi w niedziele? ;> La Traviata niestety tylko na miejscu, jest to dosc elegancka restauracja i dowozem sie nie zajmuja :) ale polecam zajrzec z niebieskim jak dojdziesz do siebie, ceny nie sa specjalnie wygorowane. jedyny minus ze trzeba stolik wczesniej rezerwowac
@onsok: mirku, ja to pisałem w tonie żartu :-D chociaż tak, jadłem nieraz sushi i 10 kawałków raczej nigdy mnie nie zaspokoiło, a na więcej nigdy nie miałem ochoty.
A co do pizzy to widzę, że coraz więcej amatorów pcha się do jej jedzenia? XD
@Usted: nie traktuj mojego wpisu jak atak (chociaz fakt, moze troche tak to zabrzmialo xD) mi 10-15 wystarcza a jestem osoba co w hamburgerowniach zawsze bierze najwieksze zestawy ( ͡° ͜ʖ ͡°). oczywiscie tez sushi to nie jest typ jedzenia ktory sie je zeby sie napchac :)
nie rozumiem ironii w drugiej czesci odnosnie pizzy, wyjasnisz? ;>
@nikaguar: Kobi sushi. Jako jedyni w Lublinie mają nawet lunche na dowóz, tylko minimum 40 zł musi być (ale zawsze możesz kogoś jeszcze namówić, a taki lunch tanio wychodzi ;) ).
@onsok: ano wytykając mi montownię, jako źle doradzoną pizzerię i zastępując ją la traviatą czy mariano italiano skojarzyło mi się to z pastą o amatorach :-D
@Usted: znam to ale na szczescie mam juz to za soba ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoja droga, jak sobie przypomne czego sie nie robilo, zeby przycebulic xD uzywalem 3metrowego przedluzacza USB zamiast paska do spodni bo mi sie pasek #!$%@? a szkoda bylo hajsu na nowy xD