Wpis z mikrobloga

@wuju84: bo bateria w s6 to jakis #!$%@? zart? mialem ten telefon 8 miesiecy od nowosci, połasilem sie na promocje i chcialem zmiany, bo jechalem caly czas na produktach od sony i zrobilem najwiekszy blad w zyciu. jezeli ktos uzywa normalnie smartfona, zgodnie z jego przeznaczeniem a nie trzyma go na trybie samolotowym w kieszeni 24/7 to bateria nie wytrzyma mu całego dnia... ja nie mialem ani chwili wylaczonego internetu
  • Odpowiedz
@botanicFTS:

zaden z samsungów


to czemu piszesz o całej marce? bo trafiłeś na powystawowy egzemplarz? co jak co ale baterie w S-kach są bardzo ok. zwłaszcza jak zaktualizowany android
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rowicky wydaje mi się, że faktycznie note 4 wcale nie odstaje od s6 a jeżeli chodzi o funkcję dodatowe to rysik jest mega bonusem
  • Odpowiedz
co jak co ale baterie w S-kach są bardzo ok


@wuju84: pytanie: masz S6? miałeś? miałeś inny telefon niz samsung? jezeli nie, to kup sobie coś innego, przetestuj, poczuj roznice, przekonaj sie sam na wlasnej skorze. bo ja przesiadajac sie z Z2 na S6 to jak z poloneza do ferrari, tylko bez silnika, bo Z2 potrafiła ujechać 2 dni na pełnej baterii bez większego problemu, zachowując przy tym idealną płynność
  • Odpowiedz
@wuju84: Samsung zrobil z S6 podstawowy blad, jaki mozna bylo zrobic w tych czasach, czyli poszedł w liczby:

- przehypowany ekran QHD, który jest totalnie zbędny, bo na tak małym ekranie nie jestes w stanie dostrzec pixeli w FHD. przez ten ekran CPU jak i GPU potrzebuja wiecej mocy zeby generowac kolejne zbedne pixele i w ogole wszystko (znawca nie jestem) = #!$%@? baterii

- 8 rdzeniowy procesor = do dzisiaj nie rozumiem tego trendu... 4 rdzeniowki z Z2 radza sobie do dzis ze wszystkim a roznica otwierania aplikacji, robienia jakis gowien na telefonie czy czegos innego, whatever, to kwestia maksymalnie sekundy. testowalem ostatnio moja Z5 z kolezanki Z2 to roznice byly tak niewielkie, praktycznie niezauwazalne, przykladowo glupi snapchat otwierał mi sie szybciej o sekunde, whatsapp o moze pol... jedynie aparat troche dluzej, no
  • Odpowiedz