Wpis z mikrobloga

Jakie dyskretne etui zakrywające tylko plecki oraz szkło hartowane polecacie do Xiaomi Redmi 3S?

Pewnie wypowiadać się mogą wszyscy z telefonami Xiaomi, bo chyba te akcesoria są produkowane takie same (chodzi o model w stylu Nillkin Frosted, nie o wymiary) do wszystkich modeli tej firmy.

O pleckach myślałem właśnie Nillkin Frosted. Nie jest za grube.

Szkła się czymś w ogóle różnią? Bo są między innymi jakieś Moloko lub Nillkin, wszystkie 9H, według sprzedawcówidealnie hydro i olejofobowe.

  • 13
  • Odpowiedz
@afro001: w jakim środowisku się obracasz że potrzebujesz szkła na ekran? Mi przez 3 lata ani na redmi 1 ani redmi 1s nie zrobiła się pojedyncza ryska a telefony oszczędzane nie były O_o
  • Odpowiedz
@FLAC: Telefon ma trafić do torebki żony. W ostatnim telefonie pękła jej szybka po upadku, lekko się też ukruszyła obudowa (Nokia Lumia...).
Sam dla siebie teraz też bym wziął folię i może nawet plecki, bo w swoim obecnym telefonie mam całe boki powgniatane od upadków i uważam, że to cud, że jeszcze ekran nie pękł (S4 mini). Zawdzięczam to pewnie dobrze zaprojektowanej ramce w okół ekranu, ale w nowszych modelach chyba
  • Odpowiedz
Dla mnie bajka poza tym sprzedawca rzetelny, wysłał priorytetem i dorzucił szkło gratis bo mu się paczucha opoznila, ja jestem zadowolony
  • Odpowiedz