Wpis z mikrobloga

Witam, zastanawiam sie nad kupnem #xiaomi Xiaomi Redmi 3 Pro lub Redmi 3S. Telefon potrzebuje jednak przede wszystkim pod kątem tego, że chciałbym za jakiś czas spróbować sił w #unity3d w VR. Stąd moje pytanie, czy warto pod tym kątem inwestować w Xiaomi? czy te telefony mają pełne wsparcie do VR i czy mogę na nie tworzyć w unity? Googlałem w tej sprawie i z jednej strony Xiaomi ma gogle VR, jednak coś tam było, że tylko do ogladania wideo w 360 stopni. Nic w tym jak tworzyć i czy w ogole sie da w unity na te telefony jakoś nie bardzo mogłem znaleźć.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Slowo ja mam xiaomi i Google więc na tych googlach możesz nawet steam vr odpalić o ile masz program który go zrobi w #!$%@? że to nie prawdziwe steam vr, efekt trójwymiarowy jest nawet niezły co prawda po dłuższym używaniu telefon się nagrzewa bo nie ma dostępu powietrza a używa dużo procesora i ekranu (nagrzal mi się dziś do 50 stopni) no i same google odbijają się na twarzy głównie nosie po
  • Odpowiedz
  • 1
@Slowo może nie tyle dostępu powietrza co po prostu jest przykryty od tyłu, no i mi osobiście po skończonej sesji 3d jest nieco niedobrze ale to wina tego że blednik dostaje #!$%@?
  • Odpowiedz