Wpis z mikrobloga

Mirki! #kiciochpyta

Dziś wróciłem z moich #wakacje nad #morze , jutro wyruszam w #bieszczady . Trasa z #lodz .

Google proponuje dwie ciekawe drogi - DK74 przez Kielce oraz Jedynką i A4 przez Katowice i Kraków. Która z nich będzie lepsza? Ta druga jest 100 km dłuższa, ale czas dojazdu taki sam. Trasę na Kraków znam bardzo dobrze, tej DK74 nie znam.

Robił ktoś ostatnio taką trasę? Może ktoś coś doradzić?
Pobierz tomek_olo - Mirki! #kiciochpyta 

Dziś wróciłem z moich #wakacje nad #morze , jutro...
źródło: comment_kV2xdtsJnkD6pD4tcejdsa6rHJSQFHXy.jpg
  • 10
@tomek_olo: @tomek_olo: ja jeżdże tak: Piotrków > Kielce > Radlin > Daleszyce > Staszów > Połaniec > Tuszów Narodowy > Ropczyce > Wiśniowa > Krosno > Sanok - 5,5 godziny jezeli nie ma duzego ruchu z Piotrkowa do Kielc, w nocy pewnie da sie zejsc do 5. Zaletą tej trasy jest spory odcinek gdzie TIRy mają zakaz oraz nowa obwodnica Mielca gdzie można pocisnąć. W kilku miejscach droga odbiega od
@tomek_olo: zawsze jedź jak najbardziej głównymi drogami i olej googla. Ostatnio jak jechałem z Sieradza to poprowadził mnie tak, że 40 km jechałem jakimiś wioskami po takich dziurach, ze byłem pewny że rozwalę zawieszenie (przerzucił mnie między 2 wojewódzkimi). Jak lubisz jechać 40km/h to wybierz drogę zaznaczoną na niebiesko :-).
Ja bym jechał tak: Łódź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza -> zjazd na Olkusz a nie na Autostradę, kulam się do Krakowa (bida