Wpis z mikrobloga

Mirki, dla pewnosci (tak wiem, bylo tu o tym juz 100x). Jesli postawie 100zl na ov 0.5 w Legii dzis i wejdzie to mam tak jakby na 0 stan konta. Ale wtedy dostaje darmowego beta na live? gram np. Borusie ov. 3.5 za kurs ponad 4, to mi nie wchodzi i co? Dostaje 100zl po meczu zwrotu?

#bukmacherka
  • 14
@PanFlips: dokładnie jak @trudnomizasnac: napisał. musisz mieć do 200 na koncie żeby tak zagrać. najpierw do 100 przedmeczowo, potem max. 100 na live. przedmeczowy rozliczą ci po zakończeniu spotkania, a z live jak nie wejdzie to dostaniesz zwrot po około 3 godzinach.
@PanFlips: po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 100 PLN). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na
@KolegaPatryk: dobrze ale chcąc zminimalizować ryzyko najlepiej celować przemeczowo w jakiegoś "pewniaka" z kursem 1,05 a na live zaszaleć rozsądnie bo z live będziesz miał zwrot. najgorzej jak przedmeczowy "pewniak" i live nie wejdzie bo zostaniesz tylko ze 100 ze zwrotu
@PanFlips: @KolegaPatryk: np. chociaż gdyby nie było takiej różnicy klas to lepiej obstawiać przedmeczowo np. poniżej 3,5 gola w połowie (większy pewniak bo parę osób na pewniaku o 0,5 się już przejechało). no i pamiętać trzeba, że co by się nie działo to nie wolno zamykać przedmeczowego (nawet jak nie wchodzi i chce się zminimalizować straty) bo zwrotu wtedy za live nie będzie
@KolegaPatryk: jeszcze się nie przyglądałem. w tym wypadku pewnie też bym szedł raczej w o0,5 ale to raczej wynika z różnicy klas. natomiast gdyby to był mecz np. bvb-bayern, to gdybym dostał zakład bez ryzyka, to pewnie jako pewniaka przedmeczowego typowałbym raczej np. u3,5 w którejś z połów bo wiadomo jak jest.