Wpis z mikrobloga

ech mireczki odechciewa się żyć, od ponad pół roku mam suchy kaszel i nie wiem co z tym zrobić, dziś mnie tak dusiło, że musiałem w domu zostać. oskrzela palą, gardło boli tak że mówić nie mogę i na brzuchu mam zakwasy jak po 1000x brzuszków. Byłem już u alergologa, laryngologa i pulmonologa i nic nie pomogli. Miał ktoś tak z was? W życiu NIE paliłem. Od 5 miesięcy stosuje izotek na trądzik i on wysusza organizm, może ma to coś wspólnego.

Przy okazji jakie witaminy obowiązkowo powinny być w każdym domu? Coś poza wit. C, magnezem i tranem?

#zdrowie #gorzkiezale #pytanie
  • 11
Ostatnio czytałem o przewlekłej saturacyjnej chorobie płuc i podobno lekarze mają problemy z diagnozą. A na początek to może odstaw ten izotek i zobacz czy będzie lepiej.
@RegalWK: Pij tran (taki w płynie) - kiedyś miałam podobne problemy (kaszel, który powodował, że łzy mi z oczu leciały, a odbieranie telefonu stało się mordęgą). W każdym razie dopiero tran mnie z tego wyciągnął. Nie wiem, czy to kwestia witaminy D, która tam jest, czy innych składowych, ale ważne że pomaga. Przy czym daruj sobie tran w kapsułkach, tylko kup taki czysty w płynie i najlepiej podwójną dawkę codziennie bierz