Wpis z mikrobloga

#wroclaw no to mirki co to w niedziele taki aktywny #boldupy mialy o maraton, mozecie zaczynac :

W niedzielę, 18 września, część ul. Kazimierza Wielkiego (w stronę Krupniczej, pomiędzy ulicami: Szewską, Świdnicką i Leszczyńskiego) zostanie wyłączona z ruchu samochodowego.

Ulica będzie wyłączona z ruchu kołowego w godz. 10-19. Chodzi dokładnie o jedną jezdnię Kazimierza Wielkiego prowadzącą od placu Dominikańskiego w kierunku Nowego Światu.

Powód? Ulica zamieni się w zieloną łąkę. - Chcemy aby ludzie przyszli na ulicę Kazimierza Wielkiego, weszli na trawnik, najlepiej ściągając buty, i poczuli się jak na łące, mimo że będziemy w centrum miasta - mówi Marek Gluziński, pomysłodawca i producent wykonawczy wydarzenia, koordynator Barbary.


zrodlo:
http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/a/wroclaw-zrobia-trawnik-na-trasie-wz-w-niedziele-ul-kazimierza-wielkiego-wylaczona-z-ruchu,10622353/

No to teraz mozecie wyc w nieboglosy o #trawnik #esk #laka #sztukanowoczesna 3...2...1... start ( )
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze JAG TO ZA MOJE PINIADZE NIE BEDZIE MOŻNA JECHAĆ JAK CZŁOWIEK HURR SZTUKI SIĘ ZACHCIEWA DURR A JA NA ZAKUPY MUSZE JECHAĆ JESZCZE OMIJAC MAM PAJACOW JAKIS PRZECIEŻ MIASTA SA ZEBY SAMOCHODEM PO NICH JEŹDZIĆ
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Chyba koledzy jogina śmiechu to organizuja.. Ja #!$%@? jakie rakowisko:

Po drugie przejść Sensoryczną Ścieżkę Zdrowia jako nawiązanie do organizowanych tu wcześniej happeningów Pomarańczowej Alternatywy i finalnie #tuiteraz stworzyć swój własny manifest – hasło, które towarzyszyć nam będzie w przyszłości.
  • Odpowiedz