Wpis z mikrobloga

@MenToSCK: Jakikolwiek battlechest wydany od 2004 roku po wpisaniu kodu da konto mające wszystkie dodatki do WoD włącznie. Nie ma innych rodzajów kont niż bez legionu i z legionem. Co do recruit a friend to tak, oczywiście, ale pamiętaj, że ten miesiąc nie wlicza się do bonusów dla rekrutującego (czyt. jak rekrutujący chce dostać mounta, to musisz kupić 60 dni gry).
@MenToSCK: Nie szkoda Ci achievementów/postaci z tego starego konta? ;) Z Twojej strony zresztą wyjdzie paręnaście złotych różnicy pomiędzy kupnem battlechesta, a miesiącem abonamentu. Mi by się nie chciało kombinować, chyba że twój rekrutujący jest strasznie napalony na mounty i obsypie Cię złotymi górami.
@MenToSCK: Do tego jest taki "mały" szkopuł z RAFem. Cytuję: Recruit a Friend is available to players in Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Netherlands, Norway, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Ukraine, and United Kingdom. Players outside these countries are ineligible. Niektórzy chcą być sprytni i rejestrują konto BN na inny kraj, ale życzę powodzenia w takim wypadku jak będziesz musiał się uwierzytelnić jakimś dokumentem, bo np. zapomnisz
@MenToSCK
@kyaroru Z polskimi dokumentami nie ma najmniejszego problemu. Pare miesiecy temu musialem zdjac mobile authenticator bo mi sie ekran telefonu rozlal i wystarczylo polskie prawo jazdy. A konto rejestrowane na uk.
@Lanther: To chyba zależy na kogo się trafi w supporcie, bo ja jakiś czas temu (jak dostawało się cata za darmo czy coś w tym stylu, już nie pamiętam dokładnie) jedno konto rejestrowane na UK tak straciłem.
@kyaroru: jeżeli posiadasz fizyczną kopię gry, to raczej dokument tożsamości nie jest wymagany. A i to nie zawsze, bo znajomy nie posiadał nawet tego, stracił dostęp do konta, w sumie nie miał jak go odzyskać poza kontaktem z supportem. A że miał zmyślone nazwisko, to przekazałem mu smutną wieść, że bardzo możliwe że nie odzyska konta. Nie minęło kilkanaście minut jak dalej śmigał na swoim koncie, kazali mu tylko wprowadzić autentyczne
@mcqauy: W przypadku fizycznej kopii dało się zwykle odzyskać konto po podaniu kawałka klucza z battle chesta, to prawda, ale akurat miałem kupioną wersję elektroniczną. Zresztą, jak sam podałeś przykład, czasami przechodzi, a czasami nie. Moje główne konto mam po prostu na prawdziwe dane i zdejmowałem dwa razy autentykator właśnie na dokument tożsamości (po kodzie nie dało się z automatu), bo nie mam zielonego pojęcia co wpisałem jako odpowiedź na secret