Wpis z mikrobloga

hej Mircy, poszukuję sensownej klawiatury, której przeznaczeniem będzie duża ilość pisania - programowanie. Budżet na nią mieści się w przedziale 200-350 złotych. Czy możecie polecić mi jakieś ciekawe modele, które sprawdzą się nienagannie?
Klawiatura mechaniczna w tym budżecie ma sens? Jak tak, to jakie przełączniki - niebieskie?

od wyglądu klawiatury wymagam prostoty, elegancji, dobrej jakości wykonania, bez tandetnych czcionek czy innych srejmingowych bzdet... Podświetlenie nie jest konieczne, a jak już ma być to najlepiej jakieś ładne białe, brzydzę się tymi "gamingowymi" podświetleniami. A, i bardzo lubię amelinium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzięki za propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #komputery #nieprogramowanie #klawiatura #klawiatury #klawiaturamechaniczna #hiszpanskainkwizycja
  • 8
  • Odpowiedz
@Arthes: Polecam CMStorm QuickFire xt, mam od ponad 2 lat i sprawuje się świetnie. Niebieskie przełączniki do pisania będą chyba najlepsze, niestety są one bardzo głośne.
  • Odpowiedz
@Guillem: pieczenie odbytu? a skąd, sam jestem zapalonym (jak Sherman ( ͡° ͜ʖ ͡°)) graczem, aktualnie maniakalnie wręcz gram w Wiedźmaka z dodatkami - po prostu nie podoba mi się ta moda na wszystko gamingowe, i tyle. Lubię elegancki sprzęt, a nie taki fikuśny, z podświetleniami we wszystkich kolorach świata :)
  • Odpowiedz
@Arthes:

we wszystkich kolorach świata

To (zazwyczaj) sa klawiatuty z podswietleniem rgb co znaczy ze mozesz sobie ustawic dowolny kolor jaki tylko chcesz - na przyklad bialy. Wszystkie kolory teczy na fotkach sa tylko po to by pokazac ze jest rgb. Mozesz tez podswietlenie zmniejszyc lub wylaczyc calkowicie w kazdej mi znanej.
Corsair ma wiekszosc modeli nowszym w aluminium i w rgb. Switche mozesz sobie wybrac. Niebieskie sa dosc halasliwe
  • Odpowiedz