Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Mam problem odnośnie mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro (32 GB, 3GB RAM) kupionego na szczęście na iBuyGou. Mianowicie w lewym dolnym rogu czasami przy podświetleniu koloru czarnego na ekranie np. chwilkę przed pojawieniem się ekranu blokady, pojawia się taki czarny trójkącik i w części dziwne podświetlenie, tak jakby jakaś dioda/diody były popsute; wygląda to mniej więcej tak ---> niżej. To nie wszystko. Kilkukrotnie miałem zwiechę; bodajże na Instagramie, Farming Simulator 2014, nie pamiętam czy gdzieś jeszcze. Często mam również lekkie przycinki tego telefonu, może lekkie... jak dla mnie tego nie powinno być. Czasami również sensor długo czyta linię papilarną i po tym bodajże raz albo więcej coś tam się zwiesiło. Teraz zauważyłem że i bateria gigantycznie spada w dół. Wczoraj póżnym wieczorem ładowałem i dzisiaj mam już zaledwie 65% - rozumiem, że to zależy od użytkowania ale no bez przesady, ten telefon ma 4000 a ja praktycznie mało go używałem od wczoraj. Ogólnie mam z nim dużo problemów, nie wiem czy wszystko tu opisałem. Rozumiem, że mogę starać się od Was o nowy egzemplarz: @Ibuygou Jak mam to załatwić? Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam.
#xiaomi #xiaomiredminote3 #xiaomiforsale #redminote3pro #redminote3 #rn3pro #redmi3 #redmi3pro #redmi #miui #miuipolska
Pobierz ShoneRx - Siema mirki. Mam problem odnośnie mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro (32 GB, 3G...
źródło: comment_dvZFqltFlWwSFSr76AyzHEIpIGbGbBDp.jpg
  • 12
@ShoneRx: Mirek na początek spróbuj z innym softem, żeby zobaczyć czy zwiechy itd dalej występują.

Powinieneś mieć od nas Globala, podaj jaki soft na pokładzie.

Ale jeżeli uważasz, że z tym ekranem to usterka fizyczna, to pisz PW.